30 TL'ye Steam'den oyun önerisi

Quantum Break 15TL.
Hellblade: Senua's sacrifice 12TL.
Quantum Break ilgimi çekmiyor biraz GamePlay izlemiştim. HellBlade'e şimdi değilde sonra girişmek isterim fakat korku oyununa daha yakın olduğunu söyleyenler var. Eğer korku var ise pek yanaşmam açıkçası. Başka öneriniz var mı?

We happy few 31TL.
Mirrors Edge 20TL
We happy few bende oynamadım ama konusu ilgi çekici bende bir ara dalacağım.

Age Of Empires oyunlarını küçükken az buçuk oynamıştım. Açıkçası şimdi oynamak isterim. Aşırı strateji hastası değilim ama bazen stratejiye sarabiliyorum. Seriyi yıllardır oynayanlar 2. oyunun en iyisi olduğunu söylüyorlar. Yeni çıkan AoE 2 DE. 37 TL'ye düşmüş alınır mı? 4. Oyun da gelmişken.

Hocam eğer hikaye isterseniz de Grim Fandango Remastered 12TL gözüm kulağım kapalı tavsiye ederim hikaye güzel bulmaca yoğunluklu lucas abimizin efsane oyunudur.

We happy few 31TL.
Mirrors Edge 20TL
We happy few bende oynamadım ama konusu ilgi çekici bende bir ara dalacağım.
Mirrors Edge izlerken bile migren olmuş gibi oluyorum. Oynarken pek iyi olmuyorum yani. We Happy Few'i oynayan herkes paran cebinde kalsın diyince uzaklaştım. Başka öneriniz var mı?
Hocam eğer hikaye isterseniz de Grim Fandango Remastered 12TL gözüm kulağım kapalı tavsiye ederim hikaye güzel bulmaca yoğunluklu lucas abimizin efsane oyunudur.
Yıllar önce oynamıştım. Geri dönmeyi şuanlık istemem açıkçası. Başka öneriniz var mı?

Hocam daha oyun öneririm ama şu an indirimde değiller ha Epic'ten de oynarım diyorsan Mafia 2 Definitive 25TL, çok iyi mi değil fakat 3. oyunda 25 TL oynanış iyi olmasa da hikayesi idare ederdir. 2. oyun orjinali en sevdiğim oyundur remake eskisine benziyor diyorlardo ama sonuçta hikaye aynı.

Hocam daha oyun öneririm ama şu an indirimde değiller ha Epic'ten de oynarım diyorsan Mafia 2 Definitive 25TL, çok iyi mi değil fakat 3. oyunda 25 TL oynanış iyi olmasa da hikayesi idare ederdir. 2. oyun orjinali en sevdiğim oyundur remake eskisine benziyor diyorlardo ama sonuçta hikaye aynı.
Mafia 2'yi oynayıp bitirdim hocam. Başka varsa öneriniz alabilirim.

Hocam valla daha yok kalmadı. Steame baktım fakat indirimde değil önereceğim oyunlar yoksa deus ex serisi, Saint Row serisi oyunlar 3-5 gibi komik fiyatlara düşüyor

Hocam valla daha yok kalmadı. Steame baktım fakat indirimde değil önereceğim oyunlar yoksa deus ex serisi, Saint Row serisi oyunlar 3-5 gibi komik fiyatlara düşüyor
Saints Row serisini sevmiyorum. Deus Ex belki ileride olabilir özellikle son çıkanları.
@killeroftexas Hocam Dark Souls 2 alacağım sanırım. Oyun kaç saat sürüyor? YouTube'da insanlar 17-20 saatte bitirmiş. HowLongToBeat'te 40-60 saat yazıyor. Bir de gamepad yerine klavye-mouse ile oynayacağım bu konuda bir sıkıntı olur mu? Bir de TR yama yok sanırım çok lazım mı?
Dark Souls 2 aldım. Önerileriniz için herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı