30 yaşında ilk defa oyun oynayacak birine tavsiyeler

Hocam daha önce oyun oynamayıp oyun için 40klık sistem toplamak biraz abartı olmuş sanki ama bana düşmez haliyle. 15lere falan da taş gibi cihazlar toplanıyor.
Call of Duty Modern Warfare serisi, eskisini oynadım remasterları nasıl bilmiyorum. Sistem istemez fakat dehşet oyundur. Tavsiyemdir.
Ben aslında iş için almıştım. Mühendisim autocad gibi programlar kullanıyorum çizim amaçlı. Dedim kurmuşken oyun bilgisayarı da olsun. Bütçem de varken sınırları biraz zorladım

Özel değilse niye bu kadar geç kaldınız ya da şimdi başlamanıza sebep olan neydi?
İşten güçten fırsatım olmadı. Ofis için sistem kurarken oyuncu arkadaşların oyun tutkusunu şahit oldum. Dedim bir de ben deneyeyim

Aklıma bir şey gelmedi ama bence Dark Souls ile başlama.

Ben aslında iş için almıştım. Mühendisim autocad gibi programlar kullanıyorum çizim amaçlı. Dedim kurmuşken oyun bilgisayarı da olsun. Bütçem de varken sınırları biraz zorladım
Anladım hocam hayırlı olsun. Autocad için alacağınız CPU'nun yanına iyi bir ekran kartı yakışır donanım hızlandırma için.

Anladım hocam hayırlı olsun. Autocad için alacağınız CPU'nun yanına iyi bir ekran kartı yakışır donanım hızlandırma için.
Çok ağır işler yapmıyorum iki boyutlu çizimler için sadece. Rtx 3060 ekran kartıyla kurdum sistemi. Oyun işleri sararsa ekran kartını yükseltirim artık

Çok ağır işler yapmıyorum iki boyutlu çizimler için sadece. Rtx 3060 ekran kartıyla kurdum sistemi. Oyun işleri sararsa ekran kartını yükseltirim artık
40 bin TL'lik sistemde 3060 pek mantıklı değil gibi.

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi hayatımda çocukluğumdaki FIFA ve CS oyunları dışında hiç oyun oynamadım. Şimdi 40k bütçeyle güzel bir sistem topluyorum. Umarım oyun oynamaktan keyif alırım. Bu durumu değerlendirerek oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Tür tercihim yok ama görev oyunları herhalde ilk aşamada yormaz diye düşünüyorum.
Dead cells.

HL serisi
Fallout serisi
Skyrim
To the Moon

Bu oyunları bir gözden geçirin derim. Güncel oyunlar kadar görsele hitap etmese de iyi oyunlardır.

Sizin gibi HL2'yi şimdi hiç oynamamış olmayı isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı