30 yaşında olmak

Joker'i kovalamaktan ömrümden ömür gitti yahu. Emekli olmamın zamanı geldi. (Bırakın Gotham polisleri yapsın işlerini...)
Kişisel sorum var hocam en sevdiğiniz Batman filmi hangisi?
Hepsi benim bebeklerim. (Clooney versiyonu hariç. Cicikleri olan Batman mi olur yahu!?)
Bence çok seksi bi yaş.
Diyorsun... Hadi bakalım.
Orta yaş bunalımı yükleniyor desene.
Teşekkür ettim. ^^
Doğum gününüz kutlu olsun.
Teşekkürler. ^^

Öbür konuya da yazdım, mutlu senelerin olsun üstadım. O değil de yalnız olmak koyuyor insana bir yaştan sonra, ben de hep evlenmem derdim kendime ama 30 civarına gelince artık hormonlar mı yoksa başka bir sebepten mi bilinmez, aile kurma isteği geliyor ama ne var ki yeni birini tanıma isteği/heyecanı kalmıyor. Üstüne üstlük iyiler erkenden seçildiğinden geriye pek seçenek de kalmıyor. Yalnızlığa talimiz galiba üstadım (seni bilmem ama bende durum bu)

Biz hayatı bu ülkede doğarak kaçırdık zaten.

Bakarsanız Afrikalı bir kabilede yaşayan, dünyası 100 metrekarelik bir ormandan ibaret olan birisinden hiçbir farkımız yok. Sadece gidemeyeceğimiz yerleri, yaşayamayacağımız hayatları görmemizi sağlayan şu internet var. Dünyadan haberi olmayan o ilkel insanlar eminim bizden daha dertsiz yaşıyordur.

Demek istediğim bu durumun yaşla çok ilgisi yok. İster 20 yaşında olun ister 30 yaşında, geriye dönüp bakınca o boşluğu her yaşınızda görüyorsunuz. Sadece daha önceleri bir ev belki bir araba için yaşayıp öldüğünüzün bilincinde değildiniz.

Doğum gününüz kutlu olsun.
Hocam 30 olmak nasıl bir his?

''Eğer 25 yaşını geçtiyseniz, hayatınızın en güzel günleri geride kalmıştır...''

Zaman geçtikçe de daha iyi anlaşılıyor. Nice mutlu sağlıklı yıllarınız olsun.

Bende daha 22 yaşındayım bakalım 25 yaşını geçtiğimde benim düşünce tarzim nasıl olacak aslında yaşımın fazlada ilerlemesini istemiyorum ama zamanı durduramayız gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…