300.000 TL araba önerisi

Awlesca

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 300000 TL, belki 20 30 daha ekleyebiliriz. Babam dizel istemiyor, efsane kasa Corolla önermeyin. Bizim aklımızda olan Vectra.

Maksimum 300000 TL, belki 20 30 daha ekleyebiliriz. Babam dizel istemiyor, efsane kasa Corolla önermeyin. Bizim aklımızda olan Vectra.
Vectra o para için masraflı olmaz mı? Hem yakıtı hem de ustası ve parçacıları vs. Megane 1 ve ya Clio2 Symbol nasıl olur ki?

Vectra o para için masraflı olmaz mı? Hem yakıtı hem de ustası ve parçacıları vs. Megane 1 veya Clio2 symbol nasıl olur ki?

Bizde eskiden 2.0 vectra varmış babam rahatlığına alışmış tekrar vectra istiyormuş anlattığına göre zamanında ne masrafı ne hatası varmış.

Bizde eskiden 2.0 vectra varmış babam rahatlığına alışmış tekrar vectra istiyormuş anlattığına göre zamanında ne masrafı ne hatası varmış.
Ben kendim kullanmadım , çevremde duyduğum için söyledim. Kendim Megane 1 , dayım Clio 2 kullanıyoruz. Gücü vs. yeni nesiller kadar olmasa da tatmin ediyor . Ama bakımdan bakıma sanayiye gidiyoruz sadece.

Vectra eski araç ister istemez problem çıkartır bunu Clio, Megane, Corolla, Civic fark etmeksizin eski sahibinede bağlı olarak arıza verecektir, parça fiyatları pahalı olur ve bulmak zor olur bunları göze alarak almalısınız. Ben eski bir otomobil alacak olsam Japon alırdım hem daha az arıza çıkartır hem de parçası rahat bulunur.

Biraz daha para ekleyip MK5 kasa Jetta alabilirsiniz paketlerine göre güzel özellikleride var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşların dediği gibi Megan 1 Clio gibi araçlara yönelin 1.6 16v 1.4 16v olanları özellikle
Vectra güzel bir araç ama temizi çok bulunmuyor bu fiyatlara ve arıza durumunda vs çok masraf açar her zaman gündelik araç alınacaksa bütçenin alabileceği en yeni arabayı almak lazım

Renault markadan başka bir öneriniz var mı bu fiyatlara colt baktım fakat bulamadım.

Vectra almanı tavsiye ederim hatta biz satıyoruz sahibinden ilan no: 1171703767 araçta kusur yok çok fazla yeni nesil araç bozmuşluğumuz var Opel vectra yı kötüleyenleri fazla takma. Evet sıkıntılısını alırsan çok fazla masraf açar ama 20, 40bin daha fazlasını verirsen temiz bir araç bulursun bizimki gibi :D

Renault markadan başka bir öneriniz var mı bu fiyatlara colt baktım fakat bulamadım.

Maksimum 300000 TL, belki 20 30 daha ekleyebiliriz. Babam dizel istemiyor, efsane kasa Corolla önermeyin. Bizim aklımızda olan vectra.

Vectra almanı tavsiye ederim hatta biz satıyoruz sahibinden ilan no: 1171703767 araçta kusur yok çok fazla yeni nesil araç bozmuşluğumuz var Opel vectra yı kötüleyenleri fazla takma. Evet sıkıntılısını alırsan çok fazla masraf açar ama 20, 40bin daha fazlasını verirsen temiz bir araç bulursun bizimki gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı