300.000 TL chopper tarzı motosiklet önerisi

Harley zaten dediklerim modelleri geçer bütçeyi arttırarak iron 883 alabilinirse en iyisi olur. Arttıramıyor ise de gerçekten chopper binmek istiyorum diyor ise twin bir motor alması en mantıklısıdır. Tabi ilk motoru ise eski model bir chopper alıyor ise yaşadığı şehirde ustasını araştırmak lazım.
Hocam çok masraflı olmasını istemiyorum sürekli ustayla uğraşmayı yeni bi motor tercihim o yüzden.

Ustasını araştırmak lazım.

Kesinlikle. Önermeme sebeplerimden bir tanesi de bu. Karın ağrısı bunlar hep en küçük bir problemde bile.

İron 883 alabilinirse en iyisi olur.

En az 120 bin konması lazım üstüne ki yine eski model alınmasın.

Hocam çok masraflı olmasını istemiyorum sürekli ustayla uğraşmayı yeni bir motor tercihim o yüzden.

550 St'ye şans verebilirsin öyleyse.

Yeni bi marka gelmiş Musatti
1711067290733.png

250cc hepsi dark pow fiyatı 330 bandındaydı galiba
Ülkemize yeni japon chopperlar ne yazıkki gelmiyor honda shadow - dragstart vb benzerleri olsa tadından yenmez tabi ama 2000 öncesi modellere araba parası bayılmak istemem açıkcası.İstanbuldaki lansmanda gösterildi bi düşünebilirsin.

@bynoment Bunları ben de gördüm. Bunlar çakmanın çakmasının da çakması. :D İtalya ile alakaları yok ama italyan bayrağı var logolarında. Hiç güven vermiyorlar.

Eki Görüntüle 2147112
Valla 1 tane video var şuanda fuardan çekmişler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntü olarak gayet güzel ve hoş
gidişi vb nasıldır hiç bilmiyorum birşey yok ama fabrikanın Türkiye'de olduğunu belirtiyorlar yani yedek parça derdin olmayacak gibi duruyor.İlerleyen zamanlarda bi düşünebilir tabi cc 250 olması üzüyor biraz.

Yeni gelecek royal enfield motorlara bakabilirsin hem köklü iyi bir marka hem de uygundu fiyatları. Onun dışında Kawasaki eliminatot geldi yeni 300'ü biraz geçiyor ona bakabilirsin.

Geri
Yukarı