300.000 TL'ye SUV Araç tavsiyesi

Buna suv demek Suv'lere ayıp olur.

Arkadaş zaten dağ tepe çıkmayacak bu olabilir ama bu segmente 2008 iyi iş çıkardı C5'lere bakayım dedim en boş paket dışı 0 C5'ler 400bin 350 olsa derdim bayide pazarlıkla 300'e almaya çalışın diye bir de C4'lere baktım suvcuk gibi C segmenti hb gibide çok beyenmiyorum ama üst paket fiyat iyi gibi.
Ama 350binde pahalı bence bu paraya 2008 bakın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210525-153617.png
    Screenshot_20210525-153617.png
    180,3 KB · Görüntüleme: 29
Biz Peugeot 2008'den vazgeçtik. Hyundai kona ile Seat arona arasında kaldık, ne düşünüyorsunuz?

Güzel araçlar Seat arona da daha fazla donanım varsa onu alabilirsiniz ama biraz eski araçlar.
Hyundai içini beyeniyorsanız oda olabilir ama donanımlara bakmak lazım.
Neden böyle bir yazı fondu oldu acaba?

Güzel araçlar. Seat Arona da daha fazla donanım varsa onu alabilirsiniz ama biraz eski araçlar. Hyundai içini beğeniyorsanız o da olabilir ama donanımlara bakmak lazım.
Bugün nasipte bayiiye gidip ilgili modeller mevcutsa test sürüşüne bakacağız. Seat Arona bana daha cazip geldi ama konfor açısından Hyundai Kona önde. Anlam veremediğim tek şey fiyatlar. 0 hali 231.000 liradan başlıyor, (benzinli, otomatik.) acaba ÖTV vesaire dahil mi edilmedi?
Neden böyle bir yazı fontu oldu acaba?
Bug'a girmiştir, çoğu kişi yaşıyor bu durumu.

Bugün nasipte bayiiye gidip ilgili modeller mevcutsa test sürüşüne bakacağız. Seat arona bana daha cazip geldi ama konfor açısından Hyundai kona önde. Anlam veremediğim tek şey fiyatlar. 0 hali 231.000 liradan başlıyor, (benzinli, otomatik.) acaba ÖTV vesaire dahil mi edilmedi?

Boş paket olmasın? Ama Seat arona eski Seat arayüzünü kullanıyor hundai kona da nispeten makyajlı ona göre düşünün hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı