300₺-350₺ kulaklık ve klavye

UfkunBey

Decapat
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topluyorum ve yeni bir klavye ve kulaklık almak istiyorum. Kulaklığın 7.1 özelliğinde olması yeterli klavyede ise ergonomiye önem veriyorum.
Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler...

Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA Şuan kaçırmamanız gereken bir kulaklık indirimde.

O fiyat bandında kaliteli bir 7.1 alamazsanız. Var olanlar sizi pişman eder.
Aynı klavye ama daha ucuz bunu al.

İkisi birlikte mi 350₺?
Evet
Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA Şuan kaçırmamanız gereken bir kulaklık indirimde.

O fiyat bandında kaliteli bir 7.1 alamazsanız. Var olanlar sizi pişman eder.
Maalesef bütçem bu fakat 7.1 in etkisi çok değilse 7.1 olmayan ideal kulaklıklardan da önerebilirsiniz

Yukarıda 250 ₺ önerilen kulaklık dışında bu fiyat bandına güzel bir kulaklık bulamazsınız.
Onun dışında Logitech G103 yerine bağlantıdaki klavyeyi öneririm.

@Tokatlı O bağlantıda satılan ürünler için mağazaya gitmen gerekiyor. Dikkatli bakarsan belirtmiş.

Yukarıda 250 ₺ önerilen kulaklık dışında bu fiyat bandına güzel bir kulaklık bulamazsınız.
Onun dışında Logitech G103 yerine bağlantıdaki klavyeyi öneririm.

@Tokatlı O bağlantıda satılan ürünler için mağazaya gitmen gerekiyor. Dikkatli bakarsan belirtmiş.
Bu klavye diğerinden daha güzelmiş teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı