350 TL Klavye, Mouse ve Kulaklık Önerisi

mirac.buyukkol

Hectopat
Arkadaşlar klavye ve mosue set olabilir ama kulaklık ayrı olsun. Kaliteli ve uygun ürünler önermenizi bekliyorum. Bütçe 350 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak GameBooster G10K Hunt Rainbow Aydınlatmalı Semi-Mekanik Oyuncu Klavyesi (GB-G10K)(159tl)
Mouse olarak Sm-g32 6000 Dpi Rgb Makrolu Oyuncu Mouse Gaming Mouse(70tl)
Rampage SN-RX7 EAGLE Gri Ledli Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık(121tl)
Kulaklığı pek bilemedim bunun puanı yüksek diye bunu ekledim.

Klavye olarak GameBooster G10K Hunt Rainbow Aydınlatmalı Semi-Mekanik Oyuncu Klavyesi (GB-G10K)(159tl)
Mouse olarak Sm-g32 6000 Dpi Rgb Makrolu Oyuncu Mouse Gaming Mouse(70tl)
Rampage SN-RX7 EAGLE Gri Ledli Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık(121tl)
Kulaklığı pek bilemedim bunun puanı yüksek diye bunu ekledim.
Mouse kaliteli midir acaba bende arıyorum

Hepsi için tek tek 350 TL mi vereceksin yoksa komple mi?
Eğer hepsi için bütçe buysa şunları alabilirsin:
Bloody T50
Bloody B102
Redragon Scylla H901
430 TL ediyor eğer bütçeyi fazla aşmasın dersen Redragon Nothosaur M606 alabilirsin.

Hepsi için tek tek 350 TL vereceksen ise şunları alabilirsin:
Corsair HS35
Klavye tamamen tercihe bağlı bir şey. Kriterlerini yazman gerek. Mekanik istersen (Redragon yüksek bütçe için nasıl bilmem bu arada) Redragon Usas K553 falan alabilirsin, mebrane istersen HyperX Alloy Core tarzı klavyeler alabilirsin.
Mouse tavsiyem ise eline göre değişir. Kriterlerini bilmem ama Steelseries Rival 600 veya 300S falan bakabilirsin

Son düzenleme:
Hepsi için tek tek 350 TL mi vereceksin yoksa komple mi?
Eğer hepsi için bütçe buysa şunları alabilirsin:
Bloody T50
Bloody B102
Redragon Scylla H901
430 TL ediyor eğer bütçeyi fazla aşmasın dersen Redragon Nothosaur M606 alabilirsin.

Hepsi için tek tek 350 TL vereceksen ise şunları alabilirsin:
Corsair HS35
Klavye tamamen tercihe bağlı bir şey. Kriterlerini yazman gerek. Mekanik istersen (Redragon yüksek bütçe için nasıl bilmem bu arada) Redragon Usas K553 falan alabilirsin, mebrane istersen HyperX Alloy Core tarzı klavyeler alabilirsin.
Mouse tavsiyem ise eline göre değişir. Kriterlerini bilmem ama Steelseries Rival 600 veya 300S falan bakabilirsin
Bende klawye olarak bunu alicam mouse olarak sm-g32 almayı düşünüyorum sizce nasıl

@ynsyns0
Bloody B120 mi alacaksın klavye olarak? Rampage'den hayır gelmez. Redragon, Bloody tarzı modellere yönel mouse içinde.
gayet iyi ama sana yukarıda yazdığım klavyeyi daha çok öneririm çünkü semi mekanik
160 TL ve mekanik klavye mi? Yan yana olmaması gerek kavramlar. Düpedüz yalan. Dolar 2 TL olsa belki diyeceğim.

gayet iyi ama sana yukarıda yazdığım klavyeyi daha çok öneririm çünkü semi mekanik
Bu fiyatlarda bloody için iyi yorumlar okudum ondan buna bakıyorum ya
@ynsyns0
Bloody B120 mi alacaksın klavye olarak? Rampage'den hayır gelmez. Redragon, Bloody tarzı modellere yönel mouse içinde.

160 TL ve mekanik klavye mi? Yan yana olmaması gerek kavramlar. Düpedüz yalan. Dolar 2 TL olsa belki diyeceğim.
Everest sm g32 mouse hocam benim dediğim klawyede evet o yani o fiyatta daha iyi klawye görmedim

Yeni konular

Geri
Yukarı