300-350 lira kulaklık önerisi

Sadece bilgisayarda kullanacağımdan dış görünüşü, mikrofon çıkarılabilirliği hiç önemli değil. Ayrıca harici bir mikrofonum var kullandığım. Rap müzik dinlediğim için beatlerdeki Bass'ı güzel versin ve gözlük çerçevesinin kulak bölgesinde ağrı yapmasın yeter. Ayrıca teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
@1card1 @Mustafa Karakoç hocam şimdi araştırdım da bu K60 drop Plus gerçek 7.1'miş. Alınmaya değer gibi durdu gözümde.

Sizin kararınız hocam ben Rampage markasını pek sevmiyorum söylediğin şeylere göre CH321 alabilirsin.

@nogitsunee Drop plus gerçek 7.1 degil :D
@nogitsunee eğer harici mikrofonun varsa ve onu kullancaksan drop plus almana gerek yok. R36 drop alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tasarımı cloud2'nin aynısı. Ses yansıması sorunundan dolayı Drop Plus versiyonu cıktı.
Ki bunlara hic gerek yok hs50 veya ch321 de alabilirsin direk.
Hocam klasik rampage'nin youtuberlara vermiş olduğu reklamlardan böyle bir yanılgıya düştüm🤣. HS50 ve Drop Plus arasından biraz daha araştırıp seçeceğim sanırım. CH321 çekmedi beni nedense. Aldığımda görüşlerimi belirtirim.

Hocam klasik rampage'nin youtuberlara vermiş olduğu reklamlardan böyle bir yanılgıya düştüm🤣. HS50 ve Drop Plus arasından biraz daha araştırıp seçeceğim sanırım. CH321 çekmedi beni nedense. Aldığımda görüşlerimi belirtirim.
Bu bütçede Rampage yerine CM veya Corsair almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı