300-350 TL güç kaynağı önerisi

Hocam o kadar kaliteli mi yani? Ben de kullanıyorum, hazır sistemle aldım da kalitesini bilmiyorum, hiç sorgulamadım.
Tek sorun, CPU güç kablosunun kısa olması.

Sharkoon bildiğim kadarıyla kaliteli markadır burada asıl önemli olan o değil 500W yerine aynı fiyata 650W alması gerçi 500W her türlü yeter de yani aynı fiyata 650W varken niye 500W alsın arkadaş.

Sharkoon bildiğim kadarıyla kaliteli markadır burada asıl önemli olan o değil 500W yerine aynı fiyata 650W alması gerçi 500W her türlü yeter de yani aynı fiyata 650W varken niye 500W alsın arkadaş.
Aynı fiyata 500W'lıkların parçalarından kısıp daha da dandikleştirmiyorlardır belki.

En düşük 650 veya 750 Watt öneririm. Hazır böyle bir düşünceniz varken geleceğe yatırım yapmanız gerekir. Aldığınız güç kaynağının sertifikasıda önemli. Eğer gerçekten şebeke çok kötü durumda bırakıyorsa sizi, 80 plus bronz ürünlere yönelebilirsiniz. Ayrıca sessiz ve kronik sorunu olmayan bir ürün firmanın ürünü sizi memnun edecektir. Corsair, Asus, fps gibi. Fakat maddiyat sorun diyorsanız aynı sorunu uzun süre yaşamasanız bile ileride donanım güncellemelerinde değiştireceksiniz. Şimdiden alacağınız ürün hayırlı olsun.
En düşük 650 veya 750 Watt öneririm. Hazır böyle bir düşünceniz varken geleceğe yatırım yapmanız gerekir. Aldığınız güç kaynağının sertifikasıda önemli. Eğer gerçekten şebeke çok kötü durumda bırakıyorsa sizi, 80 plus bronz ürünlere yönelebilirsiniz. Ayrıca sessiz ve kronik sorunu olmayan bir ürün firmanın ürünü sizi memnun edecektir. Corsair, Asus, fps gibi. Fakat maddiyat sorun diyorsanız aynı sorunu uzun süre yaşamasanız bile ileride donanım güncellemelerinde değiştireceksiniz. Şimdiden alacağınız ürün hayırlı olsun.
Fsp o güç kaynağı. Telefondan yazıyoruz oluyor öyle ara sıra.

Konu sahibinin ihtiyacı ileriye dönük yüksek Watt PSU değil olabildiğince yüksek korumaları mevcut PSU almak olmalıdır. Bölgede sık elektrik kesiliyorsa alacağı yeni PSU'ın bilindik güvenilir marka olmasının dışında düşük-yüksek akım korumalı model olmasına dikkat etmesi gerekir.

Son düzenleme:
Alabilirsen güzel güç kaynağıdır. Sharkoon gayet kaliteli firma lakin o atılan modele korumaları eksik ve güç kaynağı ünitesi eski deniyordu.

Benim güç kaynağım 80+ lisanslıydı. Yaklaşık 5-6 kez elektrik kesintisine dayandı. Bu 85+ eski güç kaynağımdan daha iyi lisanslı. Hala aklımda bu var. Umarım doğru seçimi yapıyorumdur. Hepinizin önerilerini inceledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı