300-350 TL kulaklık önerisi

Eğer 300 TL'ye kablolu ama yüksek ses kalitesi istiyorsanız;
Superlux Hd668B Stüdyo Referans Kulaklık almayı düşünün.

Tam bir oyun canavarı, renkli ve şekli güzel görünmeyebilir, ancak ses geliş ve gidiş noktalamada ve sahne açısından bir eser. Kablosu da çıkıyor, böylece bozulma riski düşüyor.
Aynı zamanda yurtdışında bu kulaklığa uyan pad sayısı çok, padler rahatsız edebilir, Brainwavz şirketinden pad alırsanız bu kulaklığı bırakamazsınız.

Eğer 300 TL'ye kablolu ama yüksek ses kalitesi istiyorsanız;
Superlux Hd668B Stüdyo Referans Kulaklık almayı düşünün.

Tam bir oyun canavarı, renkli ve şekli güzel görünmeyebilir, ancak ses geliş ve gidiş noktalamada ve sahne açısından bir eser. Kablosu da çıkıyor, böylece bozulma riski düşüyor.
Aynı zamanda yurt dışında bu kulaklığa uyan pad sayısı çok, padler rahatsız edebilir, Brainwavz şirketinden pad alırsanız bu kulaklığı bırakamazsınız.

Hocam siz stüdyo kulaklıkları hakkında bilgilisiniz fakat oyun için veya müzik dinlemek için pek uygun bir kulaklık değil sanki. :)

Bende önereyim. Sadece müzik için önereceğim.

Müzik için;

Q10'u daha fazla tavsiye ederim.

Hocam siz stüdyo kulaklıkları hakkında bilgilisiniz fakat oyun için veya müzik dinlemek için pek uygun bir kulaklık değil sanki. :)

Bende önereyim. Sadece müzik için önereceğim.

Müzik için;

Q10'u daha fazla tavsiye ederim.
Müzik kulaklığı diye birşey yoktur hocam. Stüdyo kulaklığı zaten müzik yapımında kullanılır, neden müzik dinlenirken kullanılmasın?
Hem müzikte iyi olan kulaklık neden oyunda iyi olmasın? İkisi de ses değil mi?
Verdiğiniz bilgi yanlış.
Eğer deseydiniz ki arkadaş kablosuz istiyor ama diye, o zaman haklısınız.

Müzik kulaklığı diye bir şey yoktur hocam. Stüdyo kulaklığı zaten müzik yapımında kullanılır, neden müzik dinlenirken kullanılmasın?
Hem müzikte iyi olan kulaklık neden oyunda iyi olmasın? İkisi de ses değil mi?
Verdiğiniz bilgi yanlış.

Saygı duyarım görüşünüze. Benim önerdiklerim genel anlamda müzik dinlemek için sizinkiler stüdyo müzik üretme kulaklığı onlar genelde pek bir kaba dururlar o yüzden dedim lafımı. Tabii müzik kalitesi şüphesiz çok iyidir.

Saygı duyarım görüşünüze. Benim önerdiklerim genel anlamda müzik dinlemek için sizinkiler stüdyo müzik üretme kulaklığı onlar genelde pek bir kaba dururlar o yüzden dedim lafımı. Tabii müzik kalitesi şüphesiz çok iyidir.
Ha normal müzik dinleme açısından diyorsunuz. Anladım.
Evet eğer kritik dinleme istemiyorsanız ve biraz da bass kafasıyım diyorsanız, @MaNsİon35'in dediklerine bakabilirsiniz, kaliteli kulaklıklardır, belki ses açısından da.

Geri
Yukarı