300-400₺ Arası Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Telefona bağlayıp dışarıda, içeride müzik dinlemek amacıyla kullanacağım 300-400₺ arasında kablosuz kulak üstü kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bass ağırlıklı müzikler dinliyorum.

Merhaba bende yaklaşık 2-3 aydır böyle bir kulaklık arıyorum. Ararken edindiğim bilgileri paylaşmak isterim ilk olarak TaoTronics SoundSurge 85 almıştım, kulak kapsayan bir kulaklık oluşu ve malzeme kalitesi gayet yeterliydi kablolu kullanabilme özelliğide iyiydi ancak ses kötüydü Bluetooth'dan ses alamadım kablolu denediğimde ise ses cızırtılıydı (galiba bana bozuk gönderildi ) ayrıca ben aldığımda 390 tlydi şu an 590 TL Hepsiburada'da satılıyor.
İkinci olarak Philips TAH4205 modelini denedim bu kulak kapsayan bir kulaklık değil bir tık rahatsız ediyordu öyle ki Full ses 15 dk müzik dinlediğimde kulaklarım kızarmıştı. Ses yüksekliği tatmin edici bir düzeydeydi. Ama temiz bir ses olarak bir JBL kulaklığı değil. Üçüncü olarak JBL 510BT modelini denedim geçen hafta bu modelde çok ergonomik yapıda yüksek ses tatmin edici ve sesi temiz veriyor ancak kulağa otururken resmen size eziyet ediyor kulak üstü olduğu için. Son olarak piyasanın en çok konuşulan kulaklığı Anker Q10 aldım o daha gelmedi. Onunsa incelemelerinde kulağa oturan güzel ses veren bir kulaklık olduğunu duydum. Daha test etmedim ama galiba fiyat performans olarak en iyisi o.

Yani sonuca gelirsek ergonomi biraz da şıklık arıyorsanız JBL modellerinden herhangi birini alabilirsiniz. Philips kullanmak isterseniz bahsettiğim kulaklığı alabilirsiniz zira başka bir özelliği yok standart bir kulaklık. TaoTronics zaten fiyat olarak bahsettiğimiz rakamları hayli geçmiş onun için bir şey demeyeceğim. Anker Q10 daha denemedim ama sanki en alınası duran o. Özellikle alıp sizin deneyimlemeniz de iyi olur.

Üstteki arkadaşın bahsettiği Anker Q10 var bende, öneririm güzel kulaklık ama bir şeyler dinlerken ya da izlerken mikrofonunu kullanamıyorsunuz maalesef :) + biraz iri bir kulaklık. Onun haricinde güzel ses kalitesi var ve şarjı çok uzun süre gidiyor.

Geri
Yukarı