300-400 sayfalık tek oturuşta 100 sayfa okutacak akıcı kitap önerisi

deezwend

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. En fazla 50 TL'ye kadar başlıkta belirttiğim kriterlere sahip olan kitaplar önerir misiniz? Teşekkürler.

Gece Yarısı Kütüphanesi okumadıysan iyi olabilir diye düşünüyorum. Baya tavsiye ediliyor ben de aldım sırasını bekliyor.
O listemde var. Şu an Hayvan Çiftliği kitabını okuyorum, bundan sonra da önceden sipariş verdiğim için Gurur ve Önyargı okuyacağım. Gece Yarısı Kütüphanesi gerçekten fazla övülüyor. Gurur ve Önyargı'dan sonra okuyacağım kitap o olacak.

O listemde var. Şu an Hayvan Çiftliği kitabını okuyorum, bundan sonra da önceden sipariş verdiğim için Gurur ve Önyargı okuyacağım. Gece Yarısı Kütüphanesi gerçekten fazla övülüyor. Gurur ve Önyargı'dan sonra okuyacağım kitap o olacak.
Anladım, Denemeler'i önereceğim ama okumuşşunuzdur diye tahmin ediyorum.

Gerçi Denemeler akıcılıktan biraz uzak kalıyor.

Gece yarısı kütüphanesi okumadıysan iyi olabilir diye düşünüyorum. Bayağı tavsiye ediliyor ben de aldım sırasını bekliyor.

Ben okudum açıkçası çok çocukça geldi çok sıkıldım ilk 30 40 sayfa güzel sarıyor sonra aşırı boğuyor insanı. Aynı şeyleri bütün kitap tekrarlamışlar gibi geldi tabii bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı