300-400 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
300-400 TL
Hocam CH321'e ilk defa kötü diyeni gördüm cidden kullandığınız kulaklık nedir acaba Rampage mi? Yoksa JD mi?
Logitech G PRO.

Ayrıca sırasıyla;
  • HyperX Cloud Alpha
  • HyperX Cloud II
  • Corsair Void Elite Wireless
  • Corsair HS50
  • Corsair HS35
  • Sennheiser HD560S
  • Rampage RGW9
  • Logitech G933
  • Logitech G230 kullandım. Boş değilimdir :)

küçücük bir ürün
Küçük bir ürün kesinlikle istemiyorum. Ne zaman küçük kulaklık takmış olsam kulaklarımı hep rahatsız ediyordu. James Donkey'de uzun kullanımlarda yaşıyordum bunu ama genel olarak bir sıkıntı yok.
Sanal sonuçta...
Mesajı değiştirdiğiniz için farklı şeye cevap veriyor gibi oldum. Bütçe için yazmıştım onu.

Logitech G PRO.

Ayrıca sırasıyla;
  • HyperX Cloud Alpha
  • HyperX Cloud II
  • Corsair HS50
  • Corsair HS35
  • Sennheiser HD560S
  • Rampage RGW9
  • Logitech G933

Maşallahta, yani hiç mi anlamıyorsunuz hayret :D
Bu kadar kulaklık kullanıpta adamın konusuna gelip adamın bütçesi 400TL iken CH321 kötü diyorsun :)

Maşallah da, yani hiç mi anlamıyorsunuz hayret :D
Bu kadar kulaklık kullanıp da adamın konusuna gelip adamın bütçesi 400 TL iken CH321 kötü diyorsun :)
Kötü çünkü. Tabi verilen öneriyi dinleyip dinlememek konu sahibinin tercihi. Kimseye bu saatten sonra donanım öğretecek değilim.

Logitech G PRO.

Ayrıca sırasıyla;
  • HyperX Cloud Alpha
  • HyperX Cloud II
  • Corsair HS50
  • Corsair HS35
  • Sennheiser HD560S
  • Rampage RGW9
  • Logitech G933
Düzenleme: Pardon

Dostum kulaklık 1300 lira, başlıkta 300 yazıyor 1300 değil. 😅
Bana kullandığım ürünü soruyor arkadaş, fark ettiyseniz ona cevap verdim. Size konunun başında söylediğim gibi H2002D veya Tronsmart Sono almanız gerektiğini söyledim. Lütfen yazılan ve alıntılanan mesajları dikkatli inceleyin.

Kötü çünkü. Tabi verilen öneriyi dinleyip dinlememek konu sahibinin tercihi. Kimseye bu saatten sonra donanım öğretecek değilim.
Ne almalıyım peki. Ben onun için konu açtım. Yani donanım öğrenmek için buradayım. Siz öğretmek istemiyorsanız yanlış yerdesiniz. 😁
Bana kullandığım ürünü soruyor arkadaş, fark ettiyseniz ona cevap verdim. Size konunun başında söylediğim gibi H2002D veya Tronsmart Sono almanız gerektiğini söyledim. Lütfen yazılan ve alıntılanan mesajları dikkatli inceleyin.
Birden fazla kişi yazınca karıştırdım. Kusura bakmayın.

Geri
Yukarı