300 - 400 TL Arası Mouse Önerisi

OzgurUcar

Hectopat
Daha fazla  
Profesyonel Fortnite oyuncusuyum. Ve hobi olarak yüksek rank LOL CS:GO oynuyorum. Bütçem 350 lira civarlarında kafamda olan mouselar:
- Zowie EC2-A (mouse iyi ancak PMW 3310 Sensörler eskidi ve düşündürüyor biraz)
- Logitech G305
- Logitech G403
- Logitech MX518 Legendary
Bunlar arasında hangisi en mantıklısı ve başka öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. (Razer ve SteelSeries sevmiyorum.)

Eline oturanı almalısın.
images (5).jpeg

Fortnite gibi oyunlarda için hafif mouse daha avantajlı olduğunu düşünüyorum o yüzden önerim elinize oturacağını düşünüyorsanız Glorious Model O olur.
Ellerimde aşırı terleme problemi var o yüzden o tarz mosuelara yönelmeyi düşünmüyorum
Şu an mouse'um g102 olduğu için fingertiple claw arası bişey kullanıyorum palm yani büyük mouselar bana göre değil orta ve küçük mouselar uygun

Son düzenleme:
@OzgurUcar verdiğiniz cevapla kendinizle çelişiyorsunuz Glorious Model O eli terletmeyen bir fare hava boşlukları olduğu için.
Brom hastalık olarak var bende mousela alakalı değil
Zaman zaman 300₺ bandına düşüyor. Ben de almayı planlıyorum:
Almış olduğum rival300s'i iade etmek durumumda kaldım sebebi ise sensörü speed mouse padlerimde çalışmamasıydı bu yüzden steel series e pek güvenim kalmadı açıkçası

@OzgurUcar Kardeşim rival 300s kullanırken bazı mousepadlerde çalıştığını söylemişsin başka bir konu da. Sana zahmet hangi mousepad'lerde daha iyi çalıştığını söyler misin ona göre sipariş vereceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı