300-400 TL fare önerisi

Xevanior

Megapat
Makaleler
13
Merhaba, 300-400 TL bandında bir oyuncu faresi arıyorum. Farenin boyutu ortalama ya da bir tık büyük olabilir, mümkünse laptopumla uyumlu olması için MSI marka daha güzel olur. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Şık sade ve güzel bir tasarımı var fiyatına göre de çok iyi bir faredir. Aktif olarak kullanıyorum çok memnunum.
Buyurun hocam: Asus M3
Ek olarak el rahatlığına göre ayarlanabilir bir faredir kendisi: Rush Topaz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videolardan da ürünleri inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
MSI'ın bu fiyatlara düzgün mouse'u yok. Ağır olması sıkıntı değilse büyük boyutta bu var:

Alternatif olarak Sabre Pro bakılabilirdi ama zamlanmış.

Sabre Pro tekrardan 425 TL @Kiznaiver hocam. Yalnız AOC AGM700 çok ağır bir fare onun haricinde öneriniz muhteşem.

Benim önerilerim ise şunlar olur:

Şık sade ve güzel bir tasarımı var fiyatına göre de çok iyi bir faredir. Aktif olarak kullanıyorum çok memnunum.
Buyurun hocam: Asus M3
Ek olarak el rahatlığına göre ayarlanabilir bir faredir kendisi: Rush Topaz

bu videolardan da ürünleri inceleyebilirsiniz.
TUF M3 100 IPS 20G değerine sahip, alınmaz. Diğeri de alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı