300-400 TL fare önerisi

Anlamadığın bir konu var hala, sana daha güzelce anlatayım;

Konu sahibi mesajında ne demiş sana buraya tekrardan yazayım:
300-400 lira bandında mouse alacağım belki bütçe artar. A101 Piranha mouse kullanıyordum elim büyük olduğu için rahat geliyordu. Büyüklüğü o tarz olan fareler söylerseniz sevinirim. FPS oyunları oynuyorum.

Burada konu sahibinin istediği ürün bu şekilde bir ürün, ben de kullandığı ürüne yakın bir ürün önerdim. Yoksa biz debiliriz IPS/G değerlerinin daha yüksek olduğu bir ürün önermeyi.

Ama kime göre neye göre büyük, el ölçüsü ve tutuş şekli olmadan o fareyi önermeniz saçma. Birden çevirince mouse dağa taşa gidecek, farenin bir tık küçük olmasından daha iyidir düzgün gitmesi.

Aslında elim çok büyük değil yaşıma göre büyük, elim Piranha farede oturuyordu ve mouse sıkarak oynayan biriyim elimin boyutunu tam bilmiyorum.

Bilekten başlayarak cetvelle ölçün,

1704035064470.png

Görselde hangi şekilde tutuyorsunuz?

Ama kime göre neye göre büyük, el ölçüsü ve tutuş şekli olmadan o fareyi önermeniz saçma. Birden çevirince mouse dağa taşa gidecek, mouse un bir tık küçük olmasından daha iyidir düzgün gitmesi.
Kime göre neye göre büyük ne demek arkadaşım? Kullanıcı zaten belirtmiş "elim büyük olduğu için rahat geliyordu" diye, el ölçüsünü zaten fareye bakarak tahmin etmek pek de zor değil.

Kime göre neye göre büyük ne demek arkadaşım? Kullanıcı zaten belirtmiş "elim büyük olduğu için rahat geliyordu" diye, el ölçüsünü zaten fareye bakarak tahmin etmek pek de zor değil.

Şu an kullandığı fareye bakarakta anlayabiliriz fakat tam olarak anlayamayız. Tutuş şekli de önemli.

Ama kime göre neye göre büyük, el ölçüsü ve tutuş şekli olmadan o fareyi önermeniz saçma. Birden çevirince mouse dağa taşa gidecek, farenin bir tık küçük olmasından daha iyidir düzgün gitmesi.

Eki Görüntüle 2070140

Fingertip grip zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2070140

O zaman dediğiniz mouse modeline bakıyorum

Prime daha çok Palm'a uygun fare rahat etmezsiniz. Ama bu bütçedeki çoğu fareden daha iyi sensör Switch malzeme kalitesine sahip. M300s alabilirsiniz tutarken rahat etmesi için.

Teşekkür ederim

Prime daha çok Palm'a uygun fare rahat etmezsiniz. Ama bu bütçedeki çoğu fareden daha iyi sensör Switch malzeme kalitesine sahip. M300s alabilirsiniz tutarken rahat etmesi için.

Reis diğer forumlarda M300s hiç önerilmiyor ama.

Son düzenleme:
Nerede? Prime alın diyeceğim fakat rahat etmezsiniz.

Ya diğer sitelerde veya bu sitede öneren neredeyse hiç görmedim.

Boyutu nasıldır A101 Piranha Gaming mouse kullanıyorum o büyük alıştım ona o da idare eder mi beni.

Geri
Yukarı