300-400 TL mekanik klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
300/400

tlablghn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bütçem 300-400 TL arası. Mekanik Gaming klavye almayı düşünüyorum. Şu an elimde Gamepower Ogre var fakat ‘W, Q, E' tuşları arada tutukluk yapıyor ve oyun oynarken tat kaçırıyor. Öneriniz nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower, Rampage, Everest ve James D. önermiyorum.

Gamepower, Rampage, Everest ve James D. önermiyorum.
Redragon baya öneriliyor almayı düşünüyorum fakat şuan kullandığım klavye de rainbow bir süre sonra sıkıyor rgb modelini bulamadım üretimde yok mu acaba bilginiz var mı?

Redragon baya öneriliyor almayı düşünüyorum fakat şuan kullandığım klavye de rainbow bir süre sonra sıkıyor rgb modelini bulamadım üretimde yok mu acaba bilginiz var mı?
Hem mekanik, hem RGB hem de kaliteli olan klavye bulabilir misiniz bu bütçede bilemiyorum açıkçası.

Arkadaşlar merhaba, bütçem 300-400 TL arası. Mekanik Gaming klavye almayı düşünüyorum. Şu an elimde Gamepower Ogre var fakat ‘w, Q, e' tuşları arada tutukluk yapıyor ve oyun oynarken tat kaçırıyor. Öneriniz nelerdir? Teşekkür ederim şimdiden.

Yurt dışından RK61 gibi veya farklı klavyelere bakabilirsiniz. Ülkemizdeki klavyelerin çoğu güzel değil, ancak yurt içinden almak istiyorsanız Redragon markası fiyat/performans olarak çok güzel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı