300-400 TL SSD önerisi

Nix1881

Decapat
Arkadaşlar, merhaba. Bilgisayarıma SSD ekletmek istiyorum. SATA 3 SSD alacaktım ancak SATA 3 yeri dolu(SSD var) M.2 yerinden de bir tanesi boş lakin bildiğiniz gibi NVMe M.2 SSD'ler çok pahalı ben de SSD ararken düz M.2 SSD buldum NVMe olmadığı için pahalı değil sizce düz M.2 SSD'yi takarsam çalışır mı? (Bu arada bütçem 300-400 civarında ve 500 GB lazım.)
(Bahsettiğim M.2 SSD:

Son düzenleme:
Değerli önerileriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Çalışır tabii ki.

Az daha ekleyin patlatın NVMe'yi;

Yok ben ekleyemem bana gelmez kardeş dersen;

Vallahi yaza kadar monitör de almayı planladığım için NVMe almak istemiyorum. Benim linkini verdiğim ürün nasıl bir de uyumluluk açısından sorun olmaz değil mi?

Hali hazırda ssdniz var ise benim tercihim 120'lik bir NVMe SSD olacaktır.

120 asla yetmez çünkü GTA V yükleyeceğim için direk bitecek şu anda elimde yaklaşık olarak toplamda 468 GB SSD var ama yetmiyor doldu gene bu sefer 500 alacağım artık yeter inşallah. Toplamda 900 GB olacak.

300-400 liraya 500GB M.2 SATA bulmak imkansız gibi sanırım, en ucuz WD Green 480GB bulabildim, o da 516₺.

Tam 500 GB olmasına gerek yok 400 ila 500 civarı olsa yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
Yok hocam hiçbir sorun olmaz.

Teşekkür ederim WD marka SSD'lerden memnun olmayan birkaç kişi görmüştüm sizce sorun yaratır mı?(Sonuçta 400-500 civari bir para bayılıyoruz sorunlu olursa ne anladım ben bu işten.)

Geri
Yukarı