Çözüldü Bluetooth açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Whion

Decapat
İşlemci
İ5 1035G1
YouTube'da video izlerken arada sırada kulaklığımın bağlantısı bilgisayardan kopuyor 5-10 saniye sonra hoparlörden ses gelip aniden tekrar kulaklığa bağlanıyordu bu sorun uzunca bir zaman devam etti en sonunda yine bağlantı gitti ve bu sefer hiç düzelmedi bilgisayarı yeniden başlatayım düzelir düşüncesi ile yeniden başlatınca hem bildirimler bölümündeki hem de Bluetooth ayarları bölümündeki Bluetooth'u aç kapa kısmı yok oldu. Siz değerli hocalarıma danışayım dedim bende.

Masaüstü olduğunu nerden çıkardın? G işlemcili masaüstü var mı?
Hocam bu kadar agresif olmayın.
G işlemcili masaüstü

YouTube'da video izlerken arada sırada kulaklığımın bağlantısı bilgisayardan kopuyor 5-10 saniye sonra hoparlörden ses gelip aniden tekrar kulaklığa bağlanıyordu bu sorun uzunca bir zaman devam etti en sonunda yine bağlantı gitti ve bu sefer hiç düzelmedi bilgisayarı yeniden başlatayım düzelir düşüncesi ile yeniden başlatınca hem bildirimler bölümündeki hem de Bluetooth ayarları bölümündeki Bluetooth'u aç kapa kısmı yok oldu. Siz değerli hocalarıma danışayım dedim bende.
Laptop modellerine göre değişiklik göstermekle beraber eğer üreticiniz anakarta gömme yöntemi kullanmamışsa laptop kasası içerisinde bir bluetooth aygıtı olmalı, donanım bilginiz ve el yatkınlığınız var ise temin edip değiştirebilirsiniz. Eğer üretici anakarta gömme yöntemi kullanmışsa tamiri zahmetli olacağından usb bağlantılı farklı bir adaptör almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Daha önce denedim hocam düzelmiyor hatta driveri silip tekrar yükledim bir şey değişmedi.
Hocam küçük bt adaptörü alabilirsin. 1 tane usb kısmını kapatır o kadar.

Sanırım yazdım eğer masaüstüyse bozulmuş olabilir dedim. Aynı bağlantı sorununu yaşamıştım ondan masaüstü olduğunu düşündüm.
Sorun değil. Bir tık agresif konuştum kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı