300-400 TL'ye gamepad önerisi

Dediğim gibi test edin, dokunmadan kolu yukarı aşağı sallayınca hareket ediyorsa sorun vardır yoksa, oyunun keyfine bakın.

Yok hocam sadece L2 butonu r1'den daha yumuşak geliyordu başka bir şey olmuyordu yeni en azından GTA 5 oynatabiliyordu.

@Mr. DarkTech merhaba konsol uzmanı sence 2023te Logitech f710 alınır mı

Son düzenleme:
Hocam bir de 470 verdim iade edip biraz daha para ekleyip 710 alınır mı?

Eğer alabiliyorsan alabileceğin en güzel kol o istiyorsan git farklı başlıklara bak çoğu kişi F710 önermiştir. Bende Xbox 360 replikası almayı düşünüyorum fazla kol kullanan biri değilim pes ve FIFA oynamak için sadece.

Eğer alabiliyorsan alabileceğin en güzel kol o istiyorsan git farklı başlıklara bak çoğu kişi F710 önermiştir. Bende Xbox 360 replikası almayı düşünüyorum fazla kol kullanan biri değilim pes ve FIFA oynamak için sadece.
710 bildiğim kadarıyla wireless a sahip değil,öyleyse zaten 1 0 geride. @memcathzr yues ds4 alın hocam 214 tl ye. Ben aldım, ayrıca elimden bütün markalardan olmak üzere onlarca gamepad geçti. F710a o para değmez, 3tane yues ds4 alırsınız.

710 bildiğim kadarıyla wireless a sahip değil,öyleyse zaten 1 0 geride. @memcathzr yues ds4 alın hocam 214 tl ye. Ben aldım, ayrıca elimden bütün markalardan olmak üzere onlarca gamepad geçti. F710a o para değmez, 3tane yues ds4 alırsınız.
5 gün oynamaya çalıştım eh işte biraz oynayabildim. Acaba iadeyi kabul ederler mi

@KiloZuluSierra hocam gamepadinizin fotoğrafını atabilir misiniz. Pek içime sinmedi de

Son düzenleme:
5 gün oynamaya çalıştım eh işte biraz oynayabildim. Acaba iadeyi kabul ederler mi

@KiloZuluSierra hocam gamepadinizin fotoğrafını atabilir misiniz. Pek içime sinmedi de
Benimde alırken şüphelerim vardı ama gerçekten çok iyi, foto atamayabilirim ama elinize aldığınızda farkı anlamayacağınızın garantisi olurum hatta yues orj olan bile sanabilirsiniz. :)
Benimki buydu zam gellmiş 289-75=214 e almıştım.
Ama diğerleriyle arasında görünüş harici fark yoktur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı