300-400TL arası mouse önerisi

Bütçe
300 - 400
Bu fareyi görmüştüm. Markasını pek bilmiyorum nasıldır?
bu fiyatta alabilecegin tek mouse

cok uzun vadeli kullanılacak bir marka değil ama sonuc olarak f p markasıdır

bu fiyatta alabilecegin tek mouse

cok uzun vadeli kullanılacak bir marka değil ama sonuc olarak f p markasıdır

butceye gore son attıklarım da fena değildir

Dostum Rival 3 al bence biraz daha koy üstüne. En azından değer verdiğini gösterirsin. Diğer markalarla oyalanma

Rival 3 çok pahalı. Ayrıca arkadaşım eski bir Logitech mouse kullanıyor bu yüzden kaliteli olduğu sürece sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum.

Bu fiyatta alabilecegin tek mouse

Cok uzun vadeli kullanılacak bir marka değil ama sonuç olarak F p markasıdır

Butceye gore son attıklarım da fena değildir

G102 nasıldır? O fiyata neler var. Logitech hoşuma gitti

Son düzenleme:
Rival 3 çok pahalı. Ayrıca arkadaşım eski bir Logitech mouse kullanıyor bu yüzden kaliteli olduğu sürece sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum.

G102 nasıldır? O fiyata neler var. Logitech hoşuma gitti
yani bi tık sıkıntılı, ilk attıgımı alsanıza. Gayet güzel, markaya bakmayın

bu da gayet güzel ama ilk attıgım hem ucuz hem güzel, eskiden eşit oldugu ürünler şimdi 800 lira, ürüne zam gelmedi sadece

bu da gayet güzel ama ilk attıgım hem ucuz hem güzel
Sensörü güzel ama malzeme kalitesi kötü, kendim kullanıyorum güzel mouse ama scrollu falan dandik. Legion m300S veya bütçe yetiyorsa XPG Slingshot da alınabilir.

Sensörü güzel ama malzeme kalitesi kötü, kendim kullanıyorum güzel mouse ama scrollu falan dandik. Legion M300S veya bütçe yetiyorsa XPG Slingshot da alınabilir.

Sensör pek önemli değil. Yani orta seviye olsun malzeme kalitesi güzel olsun benim için yeterli. Arkadaşım çok fazla oyun oynayamıyor zaten. Hediye edeceğim ürünün iyi bir kaliteye sahip olmasını isterim. Şu anda M300S ile G102 arasındayım, sizce logi için fiyat farkına değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı