300-450 TL palm grip oyuncu faresi önerisi

Bütçe
300-450

nontivizt

Zeptopat
Daha fazla  
Elim büyük. Bütçem 300-450TL arası. FPS ve MOBA ağırlıklı oyunlar oynuyorum. Tutuş şeklim palm grip ve kablolu bir mouse arıyorum.

• SteelSeries Rival 3
  • MSI Clutch GM11
  • Razer DeathAdder Essential
Bu mouselardan okuduğum yorumlar neticesinde vazgeçtim. Yanıldığımı düşünen veya farklı bir önerisi olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 50TL daha artarsa:

Eğer bütçe artmazsa ve eliniz fazla büyük değilse Viper Mini olabilir. Bileğinizden orta parmak ucunuza kadar eliniz kaç cm?

İkinci el dolap sahibinden de falan çok uyguna hasteyi ben oradan aldım.

Bütçe 50TL daha artarsa:

Eğer bütçe artmazsa ve eliniz fazla büyük değilse Viper Mini olabilir. Bileğinizden orta parmak ucunuza kadar eliniz kaç cm?
Bileğimden orta parmak ucuma kadar 19,5cm.

İkinci el dolap sahibinden de falan çok uyguna hasteyi ben oradan aldım.
Teşekkür ederim bakacağım.

Hocam ayrıca zamanında sanırım fiyatlandırmada bir hata olmuştu ve HK Gaming Mira M/S mouse'lar 160TL civarına satılmıştı. Ben kaptım, benim dışında kapanlar da sarı sitede 300TL civarına satıyor. Büyük ihtimal hiç kullanılmamıştır bile. İkinci el bakarsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse. İkinci el bile sayılmazlar. Ayrıca Mira S yerine Mira M almanızı öneririm.

Hocam ayrıca zamanında sanırım fiyatlandırmada bir hata olmuştu ve HK Gaming Mira M/S mouse'lar 160TL civarına satılmıştı. Ben kaptım, benim dışında kapanlar da sarı sitede 300TL civarına satıyor. Büyük ihtimal hiç kullanılmamıştır bile. İkinci el bakarsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse. İkinci el bile sayılmazlar. Ayrıca Mira S yerine Mira M almanızı öneririm.
Belirttiğiniz mouselara baktım. Aklıma yattı büyük ihtimalle değerlendireceğim. El uzunluğumu 19,5cm olarak belirtmiştim. Mira M modeli elime uygun olur mu, küçük kalabilir mi?

Belirttiğiniz mouselara baktım. Aklıma yattı büyük ihtimalle değerlendireceğim. El uzunluğumu 19,5cm olarak belirtmiştim. Mira M modeli elime uygun olur mu, küçük kalabilir mi?
Hocam benim elim yaklaşık 20cm tam oturuyor elime. Küçük kalmaz hatta sizin için de gayet rahat olacaktır. Ellerimizin arasında fazla bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı