300-500 TL kablosuz oyuncu faresi önerisi

Pugio II daha mantıklı bir seçim olur. Sensörü daha iyi, ebatları palm tutuş için daha uygun ve switchleri kolaylıkla değiştirilebiliyor. G305 biraz küçük bir fare Pugio II'ye klıyasla. Ayrıca birçok logitech faresinde çift tıklama sorunu mevcut ve olmayacağının garantisi yok hiçbirisinde. Benim kullandığım G Pro Wireless 2 senesini doldurdu ve çift tıklamaya başladı. Switch satın aldım ve değiştireceğim lehim ile. Pugio II'de lehim ile uğraşmadan kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz switchleri.
G305'in tek avantajı pili AA yerine AAA kullanarak ağırlığını 99g'dan 85g'a kadar düşürebilmeniz olur.
Ayrıca Pugio II'nin LOD'u G305'e kıyasla bariz bir şekilde daha düşük ki bu tercih edilen bir şey.

@Zymnax
500-600 liraya kablosuz klavye mouse set bulunur mu? Oyun oynarken sıkıntı çıkarmayacak. Çok az rekabetçi oyunlar oynarım.
İlk başta mouse alıp para biriktirip klavye mi alayim?
Şu an bu seti kullaniyorum.

@Zymnax
500-600 liraya kablosuz klavye mouse set bulunur mu? Oyun oynarken sıkıntı çıkarmayacak. Çok az rekabetçi oyunlar oynarım.
Set konusunda bir bilgim yok. Kablosuz klavye+mouse setleri genellikle ofis kullanımı için uygun oluyorlar. O fiyata mekanik klavye bulunan ve kaliteli sensöre sahip bir maus bulunan set bulmanız zor olacaktır tahminimce.

@Zymnax
Hocam bende uzun süredir kullandığınız klavyeyi kullandım. Taş gibi klavye fakat yanında gelen mouse ancak günü kurtarmak için yapılmış. Tekerleğinden çıkar gıcırtı sesleri kafamı tırmalıyordu. Eliniz büyüklüğü orta ve büyük ise benim kullandığım mouse önerebilirim. Asus Rog Gladius II Kablosuz Oyuncu Mouse

@MisafirTerliği34
Tekerlek gıcırtı sorunu benim de başıma gelmişti. Yan odadan duyulacak kadar gıcırtı yapıyordu. Öneriniz için teşekkür ederim ama Logitech G305 aldım ve kullanmaya başladım. G305 almamın en büyük sebebi pil kullanması oldu. Klavye dediğiniz gibi güzel ve memnunum ama sıkıldığım için şu an yeni klavye arayışı içerisindeyim.

Geri
Yukarı