300-500 TL kulaklık önerisi

NeversMind

Decapat
Arkadaşlar selam, bir hata yapıp Gamepower Raijin aldım. Aşırı derecede bir dip ses sorunu var, bunu iade edeceğim. 300-500 TL aralığında bir kulaklık öneriniz var mıdır? (100-200 TL daha üstüne çıkabilirim )

Hocam selam, GameNote H2002D veya Cooler Master CH321 bakabilirsiniz.

Hocam selam, Gamenote H2002D veya Cooler Master CH321 bakabilirsiniz.

Az önce Cooler Master izledim de iyiye benziyor, Gamenote markasını tavsiye eder misiniz önceden hiç kullanmadım da.

Bütçe 700 civarına çıkarsa;

500 civarları;

Bütçe 700 civarına çıkarsa;

500 civarları;

Cooler Master iyi gibi duruyor, Razer'ın Kraken ürünleri sanki sıkıntılı diye bir şey okumuştum hocam, XPG ve Gamenote markasını önceden hiç kullanmadım sizce nasıl ürünler hocam.

Cooler Master iyi gibi duruyor, Razer'ın Kraken ürünleri sanki sıkıntılı diye bir şey okumuştum hocam, XPG ve Gamenote markasını önceden hiç kullanmadım sizce nasıl ürünler hocam.
Önerdiğim kulakların hepsi bütçesinin F/P'leri. XPG gayet ünlü bir marka. GameNote duymamış olabilirsiniz.

Hayır, şu anlık bilinen bir sorunu yok.

Vallahi hocam bende önceki kulaklıklarımda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım fakat şimdi deneyimleyince korkmaya başladım acaba hepsinde var mı diye, dip ses bir süreden sonra kafayı patlatıyor, Gamepower macerası benim için bitmiştir vallahi hocam kulaklık için.

Önerdiğim kulakların hepsi bütçesinin F/P'leri. XPG gayet ünlü bir marka. Gamenote duymamış olabilirsiniz.

XPG ve Gamenote da hiç dip ses sorunu var mı hocam size de sormak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı