300-500 TL Red Switch klavye önerisi

yncc

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar HyperX Alloy FPS Pro Blue Switch kullanmaktayım. Klavye çok kaliteli tepkimesi vs. hissediyorsun. RGB Sevmediğim bir şey bu klavyedede RGB yok zaten tek ışık ve NUMPAD yok. Masada az yer kaplaması çok önemli benim için.

Mümkünse NUMPAD olmayan RGB önemli değil olsa da olur olmasa da olur, 2.el veya sıfır fark etmez Red Switch klavye önerir misiniz 300-500 TL civarında.

Motospeed K87S Nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
@RPM Artık mümkünse GXT 890 önermeyin. Artık o klavyenin cidden yay ve tuş silinme sorunu olduğu kanaatine vardım.

TKL, Outemu Red switch hepsi;

Bu bütçede Red switch pek TKL yok.
K87S Outemu White + Blue switch. Red değil.

Vergilerle birlikte fiyatı bu şekilde oluyor.
vergi.png

Motospeed CK61

Numpad var ama:

@Samotne Ciasteczka.
@RPM Artık mümkünse GXT 890 önermeyin. Artık o klavyenin cidden yay ve tuş silinme sorunu olduğu kanaatine vardım.

TKL, Outemu Red switch hepsi;

Bu bütçede Red switch pek TKL yok.
K87S Outemu White + Blue switch. Red değil.
Teşekkürler, Motospeed K87S nasıldır sizce ? birde red switch ve o sessizlikte switch varsa brown vs atabilirsiniz. birde Cherry MX'ten outemu veya optiğe geçersem fark hissedermiyim.

Cherry MX switch'ler daha kaliteli Outemu switch'lere göre. Fark büyük değil ama. K87S alınabilir ancak dediğim gibi, Outemu Blue + Brown o klavye.

TKL ve Cherry MX Brown klavye isteniyorsa bütçe aşılmalı.

Ben de tuş silinme sorununu duyup Trust klavyeyi iade ettim. 400 TL civarı bütçem var. MS CK61 almayı düşünüyorum. 393 TL'nin üstüne daha vergi binecek mi? Mâlum 500 dolarlık konsol vergilerle 8300 TL.
Hayır, fotoğraftaki fiyat en son fiyat.

Cherry MX switch'ler daha kaliteli Outemu switch'lere göre. Fark büyük değil ama. K87S alınabilir ancak dediğim gibi, Outemu Blue + Brown o klavye.

TKL ve Cherry MX Brown klavye isteniyorsa bütçe aşılmalı.
Red switchi de var ama. Sence alayımmı 2.elden temiz ucuza getirmeye bakıcam. Brown Sessiz olduğu için dedim. Red de olur brown da

Yeni konular

Geri
Yukarı