300 - 500TL rahat oyuncu kulaklığı önerisi

Daha önce aldın mı kanka AliExpress'ten ve taksitle alma imkanı yok mu? Ve tahmini teslimat 13Nisan diyor ciddi mi bu yoksa daha erken mi geliyor? Kaç günde geliyor
Hocam ben 16sında sipariş ettim. 3 saatte kargoya verildi. Şuan türkiyede gümrüğe girdi kendisi. Taksit işine girişmedim ve bakmadım bile bilgim yok. Bu kulaklığı aldım ben de. Gelince incelemesini yapacağım.

merak ediyorum şahsen tahminen ne zaman yaparsınız incelemesini ?
Geldiği gün yaparım hocam. Tahminimce 2 haftaya elime ulaşacaktır. Karşılaştırma olarak Void Pro ve Cloud 2 yi baz alacağım. Müzik konusunda da Jabra move style edition modelini. Biraz fazla gömersem ondan kaynaklıdır merak etmeyin :D

Geldiği gün yaparım hocam. Tahminimce 2 haftaya elime ulaşacaktır. Karşılaştırma olarak Void Pro ve Cloud 2'yi baz alacağım. Müzik konusunda da Jabra move style Edition modelini. Biraz fazla gömersem ondan kaynaklıdır merak etmeyin :D

Yorumlarına baktım da pek memnun değiller gibi sanki siz nereden buldunuz bu kulaklığı hocam
Tanıdığınız kullanan birinden mi?

Yorumlarına baktım da pek memnun değiller gibi sanki siz nereden buldunuz bu kulaklığı hocam
Tanıdığınız kullanan birinden mi?
Hayır hocam türkiyede Fury X in mikrofon ve sürücü sorunları düzeltilmiş halidir kendisi. Orjinal yorumlarına bakmak isterseniz şöyle link bırakayım. Kendisi amerikada biraz tuzlu.

Hayır hocam Türkiye'de Fury X in mikrofon ve sürücü sorunları düzeltilmiş halidir kendisi. Orijinal yorumlarına bakmak isterseniz şöyle link bırakayım. Kendisi Amerika'da biraz tuzlu.

Sanırım kablolu olarak da kullanılabiliyor değil mi?
Ve fiyatı ne onu anlamadım ben 2 tane fiyat var burada

Sanırım kablolu olarak da kullanılabiliyor değil mi?
Ve fiyatı ne onu anlamadım ben 2 tane fiyat var burada
Hocam sepete atınca gözüküyor orjinal fiyatı. Evet kablolu da kullanılabiliyor ancak ses kalitesi daha kötü oluyor. Alideki genel kötü yorumlar PS4 e çalışmadığı üzerine ve orda not olarak belirtilmiş. Kimisi kutu hasarlı gelmiş demiş ancak lokas taşımadan kaynaklıdır. USB'nin çalışmadığını söyleyen kişi de büyük ihtimalle kulaklığın güç tuşuna basmadı bile. Amazon yorumları ve incelemeleri bana güzel bir fikir verdi açıkcası. Kutuda hafif hasar olabilir sorun olmaz bana. Fury X gayet güzel bir kulaklıktı ve müzikte cloud 2 den başarılıydı. Bakalım geldiğinde hep beraber görücez inşallah. Umarım beklentimi karşılar. En kötü foruma feda olsun diyip hasarlı Void promu tamir ettirmeye çalışıp uzunca bir iade işleminden geçeceğim :D

Hocam sepete atınca gözüküyor orijinal fiyatı. Evet kablolu da kullanılabiliyor ancak ses kalitesi daha kötü oluyor. Alideki genel kötü yorumlar PS4'e çalışmadığı üzerine ve orada not olarak belirtilmiş. Kimisi kutu hasarlı gelmiş demiş ancak lokas taşımadan kaynaklıdır. USB'nin çalışmadığını söyleyen kişi de büyük ihtimalle kulaklığın güç tuşuna basmadı bile. Amazon yorumları ve incelemeleri bana güzel bir fikir verdi açıkcası. Kutuda hafif hasar olabilir sorun olmaz bana. Fury X gayet güzel bir kulaklıktı ve müzikte Cloud 2'den başarılıydı. Bakalım geldiğinde hep beraber göreceğiz inşallah. Umarım beklentimi karşılar. En kötü foruma feda olsun deyip hasarlı Void promu tamir ettirmeye çalışıp uzunca bir iade işleminden geçeceğim :D

Vallahi benim de alasım geldi mpow u ama işte bu işler biraz risk şöyle deyim
Elinde 400TL olan birinin riske atması mı mantıklı
Yok sa 2000TL olan birinin riske atması mı mantıklı
O yüzden ben en iyisi riske girmeden işimi halledeyim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı