300 - 500TL rahat oyuncu kulaklığı önerisi

Vallahi benim de alasım geldi mpow u ama işte bu işler biraz risk şöyle deyim
Elinde 400TL olan birinin riske atması mı mantıklı
Yok sa 2000TL olan birinin riske atması mı mantıklı
O yüzden ben en iyisi riske girmeden işimi halledeyim :D
Yani hocam ben bir çılgınlık yapıp girdim bu işe. Elimdeki void iyice cızırtı vermeye başladı ve yemek yerken müziğimi kapatmak istemediğim için bu kulaklığa yöneldim. Riske attığma değerse ne mutlu. Değmezse iadesini alıp kendi kulaklığımı RMAya yollayacağım. Kargo fiyatıyla kulaklık zaten aynı tutuyor :D Elimden geçen her ekipman benim için bir deneyim ve yardım edebileceğim daha çok kişi demektir. Bir pişmanlığım yok. Tercih size ait ben kullanmamış olsam bile bir hevesle öneriyorum ancak suçlu çıkmak da istemem^^

Yani hocam ben bir çılgınlık yapıp girdim bu işe. Elimdeki Void iyice cızırtı vermeye başladı ve yemek yerken müziğimi kapatmak istemediğim için bu kulaklığa yöneldim. Riske attığma değerse ne mutlu. Değmezse iadesini alıp kendi kulaklığımı RMA'ya yollayacağım. Kargo fiyatıyla kulaklık zaten aynı tutuyor :D Elimden geçen her ekipman benim için bir deneyim ve yardım edebileceğim daha çok kişi demektir. Bir pişmanlığım yok. Tercih size ait ben kullanmamış olsam bile bir hevesle öneriyorum ancak suçlu çıkmak da istemem^^

şu an kargo fiyatıyla 410 tl diyor vergisi kaç tl hocam

Nasıl yapacağım bilmiyorum ki

Mobil uygulamaya girin üstte kupon kardeşliği denen bir şey var. Minigame i oynayıp evi seferber edip kayıt olun ailecek. Ardından gelen tüm para ile en yüksek kuponu alın tahmini 83 TL gibi bir şey verecektir yeteri kadar hızlı basarsanız. Ardından ürüne tıklayın. Altta mağaza kuponları var 230 TL'ye 14 TL indirim var. Onun kuponunu alın. Ürünü sepete atınca fiyatı 320,330 civarı olacaktır.

Hocam biraz araştırınca fark ettim, laptop ve masaüstü farkı da önemli imiş. Benim Acer nitro 5 laptopum var, performansında bir düşüş olur mu?

Bir de Cloud Stinger da var bu fiyatlara, o kulaklığı neden önermediniz merak ettim doğrusu:)

Hocam biraz araştırınca fark ettim, laptop ve masaüstü farkı da önemli imiş. Benim Acer Nitro 5 laptopum var, performansında bir düşüş olur mu?
O laptop'un ses yongası iyi, iş görür. Yine de ses kartlı bir şeyler isterseniz;
Bir de Cloud Stinger da var bu fiyatlara, o kulaklığı neden önermediniz merak ettim doğrusu:)
Cızırdama sorunu olabiliyor ve ses kalitesi olarak rakiplerinin gerisinde.

Kanka ben havit almayı düşünüyordum H2002D'yi ama anakartım falan yeterli olur mu olmaz mı bilmiyorum yardımcı olabilir misin?
Anakartım Monster Abra A5 v16.4 / ses sistemi olarak Sound Blaster 5 gözüküyor.
Ve ses kasmak için yayın yapmak için almayı düşünüyordum.

Başka yerde konu açarsan yardımcı olabiliriz ve destekler.

O Laptop'un ses yongası iyi, iş görür. Yine de ses kartlı bir şeyler isterseniz;

Cızırdama sorunu olabiliyor ve ses kalitesi olarak rakiplerinin gerisinde.

Sanırsam HS50 Pro alacağım, bana yeteceğini düşünüyorum. Uzun yıllar da götürür inşallah. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı