300-600 TL sistem toplama

türkishlokum

Centipat
Arkadaşlar benim oynadığım oyunlar sonoyuncu, CS 1.6, PES 2013'dür. Benim istediğim sistem bayağı bir ucuz olmasını isterim. Bu oyunlar dışında Google'de gezinirim, video izlerim. Bu oyunları oynatacak 60 FPS alsam da olur ama ucuz olan nasıl bir sistem önerirsiniz. Diğer oyunlar da oynarım ama ben ucuz olmasını isterim. Çok iyi bir bilgisayar olmasına gerek yok.

600TL'yi biraz geçer belki ve parçaları tek tek bulabilir misin bilmiyorum ama eski sistemimde AMD Phenom X6 1100T ve Sapphire R7 265 Dual X vardı. 6 GB DDR3 1333MHz RAM falan vardı. 100Fps CS açıyordu lowda akıcı PUBG falan oynuyordum. Bayağı iyiydi.

Samsung DDR2 400 MHz 2x2GB RAM toplam 4
G31mv anakart
E8400 işlemci
R7 240 ekran kartı
600TL'yi biraz geçer belki ve parçaları tek tek bulabilir misin bilmiyorum ama eski sistemimde AMD Phenom X6 1100T ve Sapphire R7 265 Dual X vardı. 6 GB DDR3 1333MHz RAM falan vardı. 100Fps CS açıyordu lowda akıcı PUBG falan oynuyordum. Bayağı iyiydi.
Drop yedirebilir :)

Önerdiğim sistem ile cs:go 80 fps de açarsınız

Son düzenleme:
destekliyorsa bu.

Drop yedirebilir :)
Bir kere bile drop yemedim dostum. Günümüz oyunlarını bile rahat kaldırıyor lowda neredeyse. Tabii bir 2080Ti performansı beklemedikleri sürece haha.

Ek olarak önerdiğin sistem benim yazdığım sistemden de düşük. Ben DDR3 önermişim sen DDR2 ve buna ek olarak Ekran Kartı benim söylediğimin 2 derece falan daha altı.

Biraz ben zaten düşük sistem istiyordum hem de bayağı düşük.
Destekliyorsa bu.

Bu sistem benim için iyidir ama RAM daha düşük olursa daha iyi olur. Ders içinde almak istiyorum RAM 2 GB olsa iyi olur veya 1GB.
Laptop olsa iyi olur. Masaüstünde bir daha monitor, klavye, fare gerek kalmaz.
Arkadaşlar ben bilgisayar aldım. Şu an kullandığım bilgisayarı almamıştım. Ama şimdi aldım bilgisayarı 600 TL aldım. Sistemi ise imza kısmımda durmaktda konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı