300₺ bütçe 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
300
İyi. GamePower çöpünü al o zaman.
Gamepower bane var bende 2018 den beri sorunsuz kullanıyorum. Şimdi onu yan PC ye aktarıp kendime İcarus aldım. Çok güzel ekipmanlar yapıyor bence gamepower. Asus da çok güzel marka ama monitör anakart vs. güzel yapıyor. Kulaklık veya ekipmanlarına güvenemedim. İtopya zaten bariz belli.

Gamepower bane var bende 2018 den beri sorunsuz kullanıyorum. Şimdi onu yan PC ye aktarıp kendime İcarus aldım. Çok güzel ekipmanlar yapıyor bence gamepower. Asus da çok güzel marka ama monitör anakart vs. güzel yapıyor. Kulaklık veya ekipmanlarına güvenemedim. İtopya zaten bariz belli.
Siz güzel kulaklık görmediğiniz için iyi sanıyorsunuz.

Hocam iyi olanı önermişler size. Siz gidip kötü olanı tercih etmişsiniz. Şimdi kendinizi acındırmanıza gerek yok, güle güle ve sorunsuz kullanırsınız umarım :)
İyi de almadım ki.
@LeonScottKennedy Gamepower Jin önerecektim bende. Kullanıyorum soru sorabilirsin.
Ağır mı uzun kullanımda sıkıntı çıkarıyor mu ses kalitesi iyi mi mikrofonu iyi mi bu kadar. Ha bir de malzeme kalitesi.

İyi de almadım ki.

Ağır mı uzun kullanımda sıkıntı çıkarıyor mu ses kalitesi iyi mi mikrofonu iyi mi bu kadar. Ha bir de malzeme kalitesi.

Malzeme kalitesi iyi. Ama ben asıl mikrofonuna bayıldım. Gerçekten çok kaliteli. Biraz ağır ve büyük. Uzun kullanımda ilk başlarda rahatsız ediyor kulaklarımı çok sıktığı için ama sonradan alışıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı