300 ₺ Civarı Mekanik Klavye Önerisi

Akşamları harfleri görebilmek adına idarelik Trust bir klavye aldım fakat hem tuşların yanlarından da ışık çıkıyor olması hem de multimedia tuşlarının olmaması çok rahatsız edici. İdare etmesine edebilirim fakat Logitech g213 prodigy hoşuma gitti, mekanik değil anladığım kadarı ile ama zaten mekaniğin sesi de bir süre sonra rahatsız edecektir. Mediamarkt da ki fiyatı ile alabilirim yarın belki.
Klavyede çantanın ne önemi olduğunu anlamlandıramadım.
Bende g213 prodigy sipariş verdim HB'den. Bakalım göreceğiz.

30 TL fark var. Az değil aslında ama artık 2 farklı kargo ve şirket ile uğraşmak ve tekrardan aynı süreci beklemek istemiyorum. Uyarınız için teşekkür ederim hocam.
Siz indirim süresinde verdiniz o zaman siparişi çünkü şu an fiyat farkı 104 TL. Hesabınızın doğru olduğuna emin misiniz boşa para kaçırmayın.

Siz indirim süresinde verdiniz o zaman siparişi çünkü şu an fiyat farkı 104 TL. Hesabınızın doğru olduğuna emin misiniz boşa para kaçırmayın.
Evet indirim bitmiş. Dün ekstra %36 gibi bir indirim daha vardı. Ondan yararlanarak aldım :)
Capture+_2018-11-24-23-10-29.png

@Zgrrs kurt düşürdünüz içime akşam akşam :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı