300₺ Gaming klavye önerisi

Son düzenleme:
Nasıl yani bakmadan nasıl sevemediniz ayrıca şeklinde ne varmış anlayamadım
yok yanlış açıkladım galiba membran klavyesine olmasına rağmen fazla ücret istiyorlar 60 tl lik antigosting özelliği olan dark elite ile bu 3 klavyenin arasında çok fark olduğunu sanmıyorum rgb dışında bu sebepten ben mekanik düşünüyorum.
optik switch ne oluyor onu pek anlamadım detaylı açıklayan bir sitede bulamadım

Yok yanlış açıkladım galiba membran klavyesine olmasına rağmen fazla ücret istiyorlar 60 TL'lik antigosting özelliği olan Dark Elite ile bu 3 klavyenin arasında çok fark olduğunu sanmıyorum RGB dışında bu sebepten ben mekanik düşünüyorum.
Optik Switch ne oluyor onu pek anlamadım detaylı açıklayan bir sitede bulamadım.

60TL'lik klavyeyle gösterdiğim klavyeleri bir tutmamalısınız. 300TL'ye mekanik klavye alınmaz. Alinsaydi zaten HyperX Logitech Corsair gibi markalar bu fiyat aralığında yapardı.

Model hakkında bir fikrim yok fakat Bloody internet kafe markasıdır kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Kalite istiyorsanız dediğim ürünleri tercih edin.
bulamazsam mk110 olanını alırım gibime geliyor. aradığımı bulamadım ve klavyeler gerçekten aşırı pahalıymış bizim buralarda. Fabrika çıkışlı türkçe q büyük harflerle yazılmış red switch mekanik rgb uygun fiyatlı klavye yok piyasada
bulamazsam mk110 olanını alırım gibime geliyor. aradığımı bulamadım ve klavyeler gerçekten aşırı pahalıymış bizim buralarda. Fabrika çıkışlı türkçe q büyük harflerle yazılmış red switch mekanik rgb uygun fiyatlı klavye yok piyasada
philips de 3-4 ay sonra klavye tuşları silinmeye başlıyormuş gamepower vb youtube de herkes öneriyor lakin yorumlara bakıyorum çoğu pişman marima iyi diyorlar bi motospeed te hem türkçe yok hemde gamepower gibiymiş galiba . bende kulaklık klavye mouse hepsini aynı marka dan alıp yazılımla bağlayayım diye düşünüyordum. Dediğin gibi bunlar alınmaz. Peki senin önerebileceğin klavye mouse ve kulaklık var mı?

Bulamazsam MK110 olanını alırım gibime geliyor. Aradığımı bulamadım ve klavyeler gerçekten aşırı pahalıymış bizim buralarda. Fabrika çıkışlı Türkçe Q büyük harflerle yazılmış Red Switch mekanik RGB uygun fiyatlı klavye yok piyasada

300TL'ye düzgün mekanik yok çünkü alıyorsanız iyisini alın tabii ki. Bende HyperX olanı almayı düşünüyorum hayırlısı
Bulamazsam MK110 olanını alırım gibime geliyor. Aradığımı bulamadım ve klavyeler gerçekten aşırı pahalıymış bizim buralarda. Fabrika çıkışlı Türkçe Q büyük harflerle yazılmış Red Switch mekanik RGB uygun fiyatlı klavye yok piyasada.

Philips'de 3-4 ay sonra klavye tuşları silinmeye başlıyormuş Gamepower vb YouTube'da herkes öneriyor lakin yorumlara bakıyorum çoğu pişman marima iyi diyorlar bir Motospeed'te hem Türkçe yok hem de Gamepower gibiymiş galiba. Bende kulaklık klavye mouse hepsini aynı markadan alıp yazılımla bağlayayım diye düşünüyordum. Dediğin gibi bunlar alınmaz. Peki senin önerebileceğin klavye mouse ve kulaklık var mı?

Klavyeyi zaten söyledim bütçe söylerseniz mouse ve kulaklık da soylebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı