300₺ Klavye Önerisi

RGB mi, mekanik klavye mi istiyorsunuz? Buna karar verdikten sonra seçim yapmanız çok daha kolay olacaktır.

Masterkeys Lite L mekanik hisli klavyemiz şu anda bayram indiriminde. Bütçenizin altında kalıyor öneririz.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchacinal TR Oyuncu Klavyesi

Mekanik hisli klavye alacaklar bu fırsatı kaçırmasın. Cooler Master Türkiye biliyordur çok bahsettiğim bir ürün ve sahip olduğum bir ürün.
Bilek desteği olmasa da kullanımı çok rahat. Ayakları kapalı ve açık konumda çok rahat kullanım sağladığımı düşünüyorum. Bu sebeple mekanik hisli klavye olarak önereceğim tek üründür.
RGB renkleri kötü olmayıp geçişleri güzel bir ürün.
Anti Ghost özelliği gerçekten mevcut ve 26 tuşa kadar desteğini sorunsuzca veriyor.
Su geçirmez özelliği var deniliyor. Ben denemedim ama deneyenler geçirmiyor diyor. :)

Işıklı klavyeler çok rahat ettiriyor. Arkadaşımda görene kadar hiç yüz vermemiştim ışıklılara. Şimdi fellik fellik onlardan arıyorum. Neo Blademail diye bi klavyesi varmış Sades'in. Pazara yeni giriyorlar sanırım ki fiyatları baya uygun. Bi bak bence, beni baya rahat ettirdi.

Işıklı klavyeler çok rahat ettiriyor. Arkadaşımda görene kadar hiç yüz vermemiştim ışıklılara. Şimdi fellik fellik onlardan arıyorum. Neo Blademail diye bi klavyesi varmış Sades'in. Pazara yeni giriyorlar sanırım ki fiyatları baya uygun. Bi bak bence, beni baya rahat ettirdi.
Önceki cevapları okusaydın iyiydi :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı