500 lira civarı kablosuz fare önerisi

Bütçe
500 lira

Merdt

Kilopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği
Kablosuz alıcılı fare önerir misiniz? Bluetooth bağlantılı olmasını istemiyorum. Elim biraz büyük, çok küçük bir fare olmazsa sevinirim.

Şu anda Türkiye fiyatlarında oldukça f/p olan 2 mouse, büyüklük standardını karşılar mı emin değilim ama inceleyip karar verebilirsiniz.

Düzeltme: Kablosuz demişsiniz, o fiyata kablosuz arandığını düşünmemiştim. Dikkate almayabilirsiniz. :)

Şu anda Türkiye fiyatlarında oldukça f/p olan 2 mouse, büyüklük standardını karşılar mı emin değilim ama inceleyip karar verebilirsiniz.

Düzeltme: Kablosuz demişsiniz, o fiyata kablosuz arandığını düşünmemiştim. Dikkate almayabilirsiniz. :)

Olsun teşekkür ederim öneri için. Güzel alet. Kablosuz oyuncu ürünü çıkmaz muhtemelen bu bütçede ama en azından dandik olmayan bir şeyler gelebilir mi diye bekliyorum. Hiçbir şey çıkmazsa Deathadder V2 X kablosuz çekip bakıcam dalgama.

@GalaxySal450 ne dersin hocam?

Son düzenleme:
Olsun teşekkür ederim öneri için. Güzel alet. Kablosuz oyuncu ürünü çıkmaz muhtemelen bu bütçede ama en azından dandik olmayan bir şeyler gelebilir mi diye bekliyorum. Hiçbir şey çıkmazsa Deathadder V2 X kablosuz çekip bakıcam dalgama.

@GalaxySal450 ne dersin hocam?
Hocam bu bütçede kablosuz fare bulsanız da giriş seviyesi olur o yüzden ASUS ROG Keris veya Cooler Master MM720 öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı