300 lira gainer vs 1500 lira gainer

mannsdorf

Picopat
Daha fazla  
Aklım almıyor! Bazı kaliteli olarak nitelendirdiğimiz markaların gainerları var. Bakıyorsun 1000-1500 civarında satışa sunuluyor. Bazı markalar da var ki aynı kg değerinde hemen hemen benzer bir içerik tablosunda 300-400 liraya gainer satıyorlar. Bakıyorum internete düzgün bir bilgi bulamıyorum. Kendimi bazen enayi gibi hissediyorum. Geçen 1600 liraya 1.6kg protein tozu aldım. Arkadaşım 450 liraya 2kg protein tozu + hediyeler içeren best Plus adında bir markanın ürününü almış. İçerik tablosuna bakıyorum bir sorun yok? YouTube'a bakıyorum bazıları güzel demiş. Biz boşa mı para veriyoruz :D
Bilgili biri net bir açıklama yaparsa çok sevinirim.
Protein tozu 1.6kg

photo_2023-11-30_11-41-36.jpg

2kg protein tozu (hediyeli bir de :D)

Ekran görüntüsü 2023-12-17 193328.png

Gainer 3kg.

Ekran görüntüsü 2023-12-17 143907.png

Gainer 3.5kg

Ekran görüntüsü 2023-12-17 193006.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerik tablosuna baktığınız zaman protein yazar ancak bitkisel mi veya hayvansal mı diye belirtmez. Karbonhidrat yazar ancak maltodekstrin mi veya şeker mi olduğunu belirtmez. O yüzden alıp almamak size kalmış.

Ocean olan gainer değil whey protein, high ve BPN başlı başına çöp zaten, Hardline iyidir fakat aromaları kötü, bigjoy veya mysupplemente yönelin.

Ocean olan gainer değil whey protein, high ve BPN başlı başına çöp zaten, Hardline iyidir fakat aromaları kötü, bigjoy veya mysupplemente yönelin.
Evet, yukarıda 2 farklı markanın protein tozları ve yine 2 farklı markanın gainerlar arasında bir fiyat karşılaştırması yaptım. Üstlerinde de ne olduklarını basitçe belirttim. Tavsiyen için teşekkürler.

Geri
Yukarı