300 liraya 2. El Razer Viper Mini alınır mı?

Daha fazla  
Param Güvende ile faturalı, garantili, temiz 2. el bir Razer Viper Mini mouse almayı planlıyorum. Fiyatı 300 TL sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
G102 bile 500 lirayken 300'e alınır sıkıntısı yoksa. Geçen yıl 250 TL'ye almıştım. 1 yıldan biraz fazla süredir kullanıyorum. Gayet memnunum mouse'tan. Scroll dışında hiçbir problemi yok. O da içine üfleyince geçiyor çok basit bir şey. Bir de DPI tuşu kalitesiz gibi. Onun dışında malzemesi, sensörü, tuşları, kablosu falan fiyatına göre gerçekten kaliteli. Eliniz benim gibi büyükse (elimin tam boyutunu bilmiyorum ama boyum 1.92) mouse küçük geliyor.

G102 bile 500 lirayken 300'e alınır sıkıntısı yoksa. Geçen yıl 250 TL'ye almıştım. 1 yıldan biraz fazla süredir kullanıyorum. Gayet memnunum Mouse'tan. Scroll dışında hiçbir problemi yok. O da içine üfleyince geçiyor çok basit bir şey. Bir de DPI tuşu kalitesiz gibi. Onun dışında malzemesi, sensörü, tuşları, kablosu falan fiyatına göre gerçekten kaliteli. Eliniz benim gibi büyükse (elimin tam boyutunu bilmiyorum ama boyum 1.92) mouse küçük geliyor.

Benim de boyum 1.92 elim 22 cm falan

Yeni konular

Geri
Yukarı