300 liraya kulak içi kulaklık önerisi

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Jack Type-C fark etmez 300 lirayı aşmasın kablolu olsun zaten bu fiyata da o gelir. Samsung JBL buldum Sennheiser yok sanırım JBL T510BT kullanıyorum JBL T510BT ile takım klur JBL alırsam ama çok önemli değil.

Amazon üzerinden bulamadım HB uzerinden girdigim bir ilan yorumunda da çakma olduğunu gördüm uğraşmak istemiyorum onlarla bir de Xiaomi kulaklıklara ön yargım var Philips kulaklıklar nasıldır?

Kz nasıl marka? Güzel yorum da var kötü de.
Kulaküstü kullanamadığım için aktif olarak bilgisayarımda bu kulaklığı kullanıyorum. Ne oyunda ne de müzik dinlerken pişman olduğum hiç olmadı. En son JBL C100SI kulaklığım bozulunca buna geçmiştim ve bariz olarak ondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Kulaküstü kullanamadığım için aktif olarak bilgisayarımda bu kulaklığı kullanıyorum. Ne oyunda ne de müzik dinlerken pişman olduğum hiç olmadı. En son JBL C100SI kulaklığım bozulunca buna geçmiştim ve bariz olarak ondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Jbl kulaklık nasıldı daha bilindik bir marka bu yüzden ikisinin arasındayım.

Çok az kullanıcam pcde sennheiser hd280pro kullanıyorum ses kalitesindeki düşüş benim için her türlü çok olacağı için uzun ömürlü olması önemli.

Bu fiyata alabileceğin tek güzel şey.

Neden popüler olmadığı hakkında bilginiz var mı ben mi cahilim.

Jbl kulaklık nasıldı daha bilindik bir marka bu yüzden ikisinin arasındayım.
C100si ile kıyaslarsak benim deneyimlerim maalesef çok iyi değildi ama sizin de aynılarını yaşayacağınız anlamına gelmez. Bana pek dayanıklı bir kulaklık gibi gelmedi. KZ onun aksine daha sağlam duruyor ve sesleri daha kaliteli veriyor. İşin profesyoneli değilim ama bence çok güzel kulaklık.

Neden popüler olmadığı hakkında bilginiz var mı ben mi cahilim.
Türkiye'de popüler değil.

C100SI ile kıyaslarsak benim deneyimlerim maalesef çok iyi değildi ama sizin de aynılarını yaşayacağınız anlamına gelmez. Bana pek dayanıklı bir kulaklık gibi gelmedi. KZ onun aksine daha sağlam duruyor ve sesleri daha kaliteli veriyor. İşin profesyoneli değilim ama bence çok güzel kulaklık.

Kablo sağlamlığı önemli benim için KZ daha güzel tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı