300₺ mekanik F/P klavye önerisi

rampage kb r77 mekanik ve arkadan aydınlatmalı 36 tuşlu oyun canavarıdır şimdiki klavyen ile yazı yazarsın bununlada oyun oynarsın sesi gayet hoş 50 milyon tuş basım ömrü vardır ayarlanabilir renk modları vardır bilek desteğide var üstelik fiyatı 150 tl civarı linkini bırakıyorum alırsın .
Sağol kankada ben büyüğünü arıyorum ya
6 ay sonra bozulacak bir klavyeye sahip olmak istemiyorsan Gamepower klavye almanı tavsiye etmem.
Abi ne alayım peki logitech in mekaniği pahalı
6 ay sonra bozulacak bir klavyeye sahip olmak istemiyorsan Gamepower klavye almanı tavsiye etmem.
Abi bi laf attın ortaya kaçtın kafam karıştı şimdi

Son düzenleme:
Ben philipsi 3 aydır kullanıyorum hiçbir problemi yok. Şu ana kadar gördüğüm tek sorunu çok sesli. Gece oyun oynayacaksan evdekileri rahatsız edebilir. Membran klavvyelerden çok daha sert ve sağlam duruyor. Kasası metal.

Gamepower ve Everest yasaklansin artik forumda. Alttaki iki klavyeden birini alin, butcenizi maksimum 20TL asiyor zaten.

Ayrıca Logitech g213 mekanik değil.
Mekanik olmamasına rağmen piyasada ki lafta mekanik olan klavyeleri 12'ye katlayacak kaliteye sahip..
Klavyeler hakkında pek bir bilgim yok Valorant, LoL oynuyorum.
Klavyem kablosuzdu eskidi F/P mekanik klavye arıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dostum öncelikle 300 TL'ye mekanik bir klavye bulmak çok zor, mekanik hisli olur diyorsan CM MK110 bakabilirsin veya 100 TL daha artırıp mekanik GXT 890 alabilirsin veyahut RGB olmayadabilir diyorsan @efedesu önerdiklerine de bakabilirsin. Gamepower, Rampage gibi ürünleri görüp rehavete kapılma!

Mekanik olmamasına rağmen piyasada ki lafta mekanik olan klavyeleri 12'ye katlayacak kaliteye sahip..

Dostum öncelikle 300 TL'ye mekanik bir klavye bulmak çok zor, mekanik hisli olur diyorsan CM MK110 bakabilirsin veya 100 TL daha artırıp mekanik GXT 890 alabilirsin veyahut RGB olmayadabilir diyorsan @efedesu önerdiklerine de bakabilirsin. Gamepower, Rampage gibi ürünleri görüp rehavete kapılma!
Biraz araştırıp logitech almayı düşünüyorum sağol bilgi için👍

Yeni konular

Geri
Yukarı