₺300 Mekanik Oyuncu Klavye Tavsiyesi

Kerykeion

Decapat
Katılım
26 Ocak 2019
Mesajlar
212
Çözümler
2
Merhaba arkadaşlar,

Belirttiğim fiyata kadar FPS oyunlar için Red veya Brown Switch mekanik klavye arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hepsiburada KDV indirimi var, şu ürün denk geldi, nasıldır? Kullanan var mıdır? Optik-mekanik switch diyor, bu nedir?
 

Juke

Decapat
Katılım
7 Mayıs 2018
Mesajlar
853
Çözümler
5
Aynı konular sürekli tekrar etmeye başladı dostum. Forumda bununla ilgili hatta aynı fiyat aralığında konular mevcut onları takip edersen istediğin klavyeyi bulabilirsin tahminimce.
 
KS
Kerykeion

Kerykeion

Decapat
Katılım
26 Ocak 2019
Mesajlar
212
Çözümler
2
Forumda sadece mekanik klavye tavsiyesi var, okuduğum kadarıyla FPS oyunlar için Red veya Brown Switch daha uygun deniyor. Bu şekilde bir öneri görmedim. Öyle değilse doğru bir bilgilendirme almak isterim. Farklarını okudum ama anlamayacağım sayılar var. Tepki süreleri, uygulanması gereken ağırlık vs.

Herkes apex diyor fakat FPS oyun için uygun mudur? Blue switch çok yaygın kullanıma sahip, seçenek çok. Kriteri switche göre yapınca seçenek azalıyor.
 

Juke

Decapat
Katılım
7 Mayıs 2018
Mesajlar
853
Çözümler
5
Klavyeden ziyade eğer dikkate alırsanız şöyle bir tavsiye de bulunayım. Forumun çoğu hatta %80'lik kısmı zevk için oynuyor ve çok pahalı ekipmanlara gerek kalmadan uygun kaliteli ürünler ile oyun oynayabiliyor. Eğer gerçekten profesyonel bir şekilde oyun oynayamayacaksınız ya da profesyonel bir oyuncu değilseniz mağazalara gidip ürünleri test edip almak en sağlıklısı. Günlük hayatta kullanılacak bir ürünü hiç görmeden kullanmadan sadece tavsiye üzerine almak zahmetli bir iş. Beğenmeyip geri iade koşulları için söylüyorum.
 
Yukarı