300 TL 240 GB SSD önerisi

WD Blue ürünleri piyasadaki en dandik ürünlerden biridir. Bulabilirseniz Green modelini alabilirsiniz veya Kioxia (Toshiba) alabilirsiniz.

Hadi Green anladım yine biraz idare eder de, Toshiba TR200 önermek olmamış.

WD Blue serisi piyasadaki en iyi SATA SSD modellerinden bir tanesidir.
Tek alternatifi Sandisk Ultra, Samsung 860-870 serisi ya da Barracuda 120 olabilir.
DRAM'i bile olmayan aynı markanın green serisi, Kronik problemleri olan TR200 bu modele muadil bile sayılmamalı.

Son düzenleme:
Hadi Green anladım yine biraz idare eder de, Toshiba TR200 önermek olmamış.

WD Blue serisi piyasadaki en iyi SATA SSD modellerinden bir tanesidir.
Tek alternatifi SanDisk Ultra, Samsung 860-870 serisi ya da Barracuda 120 olabilir.
DRAM'i bile olmayan aynı markanın Green serisi, Kronik problemleri olan TR200 bu modele muadil bile sayılmamalı.

TR200'ü nereden çıkardınız? Ayrıca WD Blue modelinin piyasadaki en dandik modellerinden biri olduğundan bihabersiniz sanırım. Seagate disklerin en çok sorun çıkaran ürünler olduğunu da bilmiyorsunuz galiba. Samsung SSD'lerin kalitesini tartışma gereği duymuyorum. Zira SanDisk veya Seagate ile karşılaştırmak için bile yoruma eklemeniz hata. Biraz pahalıdır ama hakkını verir.

TR200'ü nereden çıkardınız? Ayrıca WD Blue modelinin piyasadaki en dandik modellerinden biri olduğundan bihabersiniz sanırım. Seagate disklerin en çok sorun çıkaran ürünler olduğunu da bilmiyorsunuz galiba. Samsung SSD'lerin kalitesini tartışma gereği duymuyorum. Zira SanDisk veya Seagate ile karşılaştırmak için bile yoruma eklemeniz hata. Biraz pahalıdır ama hakkını verir.
Seagate'in hangi ürünü sorun çıkarıyor hocam? Seagate SSD üretiminde gayet kaliteli bir markadır.

Son düzenleme:
Blue serisi ile alakalı kronik bir problem varsa bildirin lütfen, Bahsettiğiniz Kioxia exceria 240gb model Toshiba TR200'ün farklı isimle piyasaya sunulmuş halidir.

Samsung 860/870, Barracuda 120, Sandisk Ultra (sata), WD Blue serisi bir yana, diğer sata SSD'ler bir yana. Samsung zaten SSD konusunda kendini aşmış bir marka, WD zaten disk konusunda tartışmasız krallardan bir tanesi iken, Çıkıp da Kioxia Exceria 240gb önerip, daha sonra WD Blue'nin sorunlarından bihabersiniz sanırım demeniz fazla ironik olmuş.

Yazaanlara teşekkürler, WD konusunda kararsız kaldım herkes zıt konuşuyor çünkü. Ne yapsam ki? Bir de 300 lira civarı kulaküstü kulaklık önerisi istemiştim var mı tavsiyesi olan onun için de?

Yazaanlara teşekkürler, WD konusunda kararsız kaldım herkes zıt konuşuyor çünkü. Ne yapsam ki? Bir de 300 lira civarı kulak üstü kulaklık önerisi istemiştim var mı tavsiyesi olan onun için de?

Hocam diğer forumlara ve bu forumdaki diğer konulara bakın, WD Blue hakkında bir tane kötü yorum bulamazsınız. WD Green serisi kötü olmasa da daha iyi alternatifleri var fakat Blue serisi fazlasıyla kalitelidir. Buradaki arkadaş markayı pek bilmediğinden biraz kötülemiş modeli.
Hele ki bu fiyata WD Blue 250GB bulmuşken kaçırmayın derim. Yine de güvenemiyorsanız SanDisk Ultra da bakabilirsiniz, hemen hemen aynı ürünler sayılır, Zaten bu SSD'lerin bir üstü Samsung 870 EVO SATA

Son düzenleme:

Geri
Yukarı