300 TL 7.1 Oyuncu kulaklığı önerisi

Maalesef kullanamadım umarım kullanırım. Burada ses konusu özellikle anakart belirliyor mesela giriş seviyesi anakart kullanan kişilerin sesin az geldiğini söyleyenler var diye hatırlıyorum.

Ama şöyle bir şey bu bütçede fazla tercih yok ve en alınabilir HS50 denebilir.
O zaman HS50'yi yeni PC gelince alıcağım. Şuan kullandığım LapTop 8 senelik falan. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Evet onu unutmuşum. Ama kulakiçi olmadığı için belki iade edilir.
Almadan önce İtopya'ya sormak gerek.

Bu arada kasada oyun içi değerleri ekledim, gözden kaçırdıysanız.

Evet onu unutmuşum. Ama kulakiçi olmadığı için belki iade edilir.
Almadan önce İtopya'ya sormak gerek.

Bu arada kasada oyun içi değerleri ekledim, gözden kaçırdıysanız.
İade ve İtopya kanser olmak ister misiniz teklifi gibi 😄

Bakayım değerlere.

7.1 kulaklıklar marketing' den başka bir şey değil. Hiç bir kulaklık size gerçek 7.1 performansını veremez ama kaliteli bir stereo kulaklık alıp dolby atmos veya DTS:X programlarını kullanırsanız, 7.1 diye satılan kulaklıklardan farkı olmayacaktır.

7.1 kulaklıklar marketing' den başka bir şey değil. Hiç bir kulaklık size gerçek 7.1 performansını veremez ama kaliteli bir stereo kulaklık alıp dolby atmos veya DTS:X programlarını kullanırsanız, 7.1 diye satılan kulaklıklardan farkı olmayacaktır.
Biliyorum fakat eğer Stereo kulaklık alırsam mecbur diğer alacağım PC'de kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı