300 TL aşağısında kulaklık önerileri

Bütçe
300 TL

mükemmelist12

Decapat
Daha fazla  
300 TL bütçem var çok efsane bir şey istemiyorum sadece FPS oyunlarda ses kasmada hafiften yardımcı olabilecek ve ayrıca kendi mikrofonu olan bir kulaklık arıyorum. Mikrofon kalitesinin de aşırı iyi olmasına gerek yok sesimi tiz sesi olmadan yansıtabilmesi yeterlidir.

Hocam ileride elinize para geçecek ve daha iyi bir kulaklık alacaksanız ki bende öyle yaptım C100SI alın sonra elinize para geçerse daha iyi bir kulaklık alırsınız.

Tek sıkıntısı kulaklığın şansa bağlı olarak ses bir kulakta az geliyor oda garanti halleder.

300 TL bütçem var çok efsane bir şey istemiyorum sadece FPS oyunlarda ses kasmada hafiften yardımcı olabilecek ve ayrıca kendi mikrofonu olan bir kulaklık arıyorum. Mikrofon kalitesinin de aşırı iyi olmasına gerek yok sesimi tiz sesi olmadan yansıtabilmesi yeterlidir.
Sharkoon RUSH ER3.

Siparişimi verdim bile. Aslında mikrofon olarak RH1 hectora bahsettiğinizden daha iyi bir performans veriyor gibi duruyor bakalım gelince ürün hakkında fikirlerimi buraya yazarım. Pişman mıyım değil miyim vs.

Kanka en fazla 2-3 aya bozulur elinde kalır bence. Direkt anlayamazsınız onu benim attığımı alsaydınız çok çok daha iyiydi bayağı kaliteliydi o bütçeye göre. İptal edebilirseniz alın bence onu.

Kulaklığı 1 haftadır kullanıyorum. Ses kalitesi güzel ama dışarı fazla ses veriyor o sıkıntı bir durum. Mikrofonu gayet iyi o konuda beklentimi karşıladı sadece sesi bir tık az alıyor ve kulaklık kulağı çok rahatsız etmiyor benim kulağım bir tık büyük ona rağmen rahatsız olmuyorum. Fiyatına göre güzel bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı