300 TL Blue Switch RGB mekanik klavye önerisi

Bütçe
300-350
Üstteki 2 arkadaş ogre önermiş çıldırmak üzereyim şu çınlama sesi, kalitesiz Switch'ler ve 1 aylık ömrü olan klavyeler önermeyin artık bir de james eşek e bakabilirsin demiş ya çıldıracağım.

Outemu Switch'lerde çok var yay sesi evet.
Ben de Ogre kullandım. Çok takıntılı değilim ama yay sesi çoktu. Kırmızı switchdi. Bakalım, yeni klavye gelince bir karşılaştırırım.
Evet haklısın Gamepower aldığıma pişman oldum kalite olarak ama kullanışlı, Gamepower'in tek iyi ürünü icarus mouse diyebilirim onu aldım çok çok iyi onun dışında Gamepower önermiyorum. On the roon killed. Konularımda kulaklık önerisi var kulaklık önerisi yapabilir misin rica etsem?
Ya Allah aşkına ne Gamepower Ogre'si? Arkadaşın 300 TL'sini çöpe arttıracaksınız. Yazık cidden, bu bütçede ses açma kapamalı mekanik klavye yok maalesef.
Gamepower çok iyi bir üretici değil, ogre alınabilir ama uzun kullanım için ideal değil çok şikayet var James Donkey, Game Note gibi markalara bakabilirsin Rampage ve Gamepower sıkıntılı.
Ogre RGB var 330 TL civarı alınır mı bilmem ben Warlock compact kullanıyorum memnunum.

Gamepower 2021 modelinde o sorunları düzeltti diyorlar.Enter tuşu büyük olan sorunsuz diyorlar ama bilginiz var mı ?

Gamepower 2021 modelinde o sorunları düzeltti diyorlar. Enter tuşu büyük olan sorunsuz diyorlar ama bilginiz var mı?

Eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşek. Düzeltmiş olmaları hala malzeme kalitesinin, basış hissiyatının ve o berbat yay sesinin önüne geçmiyor maalesef.

Gamenote al geç derim en azından kaliteli bir klavyem var dersin.

Eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşek. Düzeltmiş olmaları hala malzeme kalitesinin, basış hissiyatının ve o berbat yay sesinin önüne geçmiyor maalesef.

Gamenote al geç derim en azından kaliteli bir klavyem var dersin.
gamenotenin türkçe klavye olmaması benim için büyük bir sorun,programlar yazacağım ve türkçe karakterlere çok ihtiyacım olacak.

gamenotenin türkçe klavye olmaması benim için büyük bir sorun,programlar yazacağım ve türkçe karakterlere çok ihtiyacım olacak.
Yine Türkçe gibi kullanabiliyorsun. Tek sıkıntısı, mesela noktalı virgül olan tuşa basacaksın ve i yazacak. Bazen karıştırıyorsun. Benim laptop da İngilizce klavyeli. Tek yapman gereken ayarlardan klavye giriş dilini Türkçe-Q yapmak. Tuş sayıları aynı klavyelerin.

Gamenote'nin Türkçe klavye olmaması benim için büyük bir sorun, programlar yazacağım ve Türkçe karakterlere çok ihtiyacım olacak.

Trükçe karakter olmasa bile Türkçe klavye ile yazabiliyorsunuz. Program yazacağınızdan tuşların yerlerini ezbere biliyorsunuzdur. Ayarlardan Türkçe Q klavye aktif ederseniz Türkçe karakterler ile yazabilirsiniz.

Sadece klavye üzerinde Türkçe karakterler bulunmaz.

Geri
Yukarı