300 TL bütçe ile mouse önerisi

HasanCan Polat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi. 300TL bütçe ile hangi mouse alınır? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Mouse tutuş şeklim ise palm grip. Teşekkürler, iyi sosyaller.

Bu mouselerde LOD sorunu oldugunu duymustum. Su anda G102 kullanıyorum. Bozuldugu için yenisine geçeceğim ve fps oynuyorum. Bu yüzden çekiniyorum rival 3 ve viper mini konusunda.

WhatsApp Image 2022-06-13 at 16.44.17.jpeg
Sinerji'de dün akşam bu fare 300 liraya satılıyordu. Stok bitmediyse alabilirsiniz.

Edit: Stok bitmiş :(

Bu mouselerde lod sorunu oldugunu duymustum. Su anda G102 kullanıyorum. Bozuldugu için yenisine geçeceğim ve FPS oynuyorum. Bu yüzden çekiniyorum Rival 3 ve Viper Mini konusunda.

Hocam tam deneyimleme fırsatım olmadı ama yine de bahsetmek istiyorum. Bende palm tutuyordum fareyi Viper Mini önerildi fakat benim de lod sorunundan dolayı şüphelerim vardı ürün elime bugün 11 de ulaştı neredeyse aralıksız CS:GO oynuyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

Hocam tam deneyimleme fırsatım olmadı ama yine de bahsetmek istiyorum. Bende palm tutuyordum fareyi Viper Mini önerildi fakat benim de lod sorunundan dolayı şüphelerim vardı ürün elime bugün 11 de ulaştı neredeyse aralıksız CS:GO oynuyorum herhangi bir sorun yaşamadım.
yorumunuz için teşekkürler hocam, bende bu konudan endişeliyim teşekkürler.

Geri
Yukarı