300 TL bütçe ile oyuncu kulaklığı önerisi

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
R merhaba, oyun oynamak için oyuncu kulaklığı almam lazım çünkü şu an kullandığım kulaklığın sağ kulağı bozuldu. Bu sebepten dolayı yeni kulaklık almam gerekiyor, aniden olduğu için fazla bütçemde yok Max 300TL verebilirim 20-30 değişkenlik gösterebilir sorun yok. Benim almayı düşündüklerim Gamepower Medusa ama dip ses sorunu vs diyorlar onun dışında Corsair HS35 almak istiyorum ama kronik sorunlu diyorlar yardımcı olursanız sevinirim.

kullandınız mı ? tavsiye eder misiniz?
Şu an kullanmaktayım, gayet kaliteli ve güzel bir kulaklık.
Alternatifi:

Şu an kullanmaktayım, gayet kaliteli ve güzel bir kulaklık.
Alternatifi:
bu gamenote markasını herkes öneriyor, gerçekten güzel mi ? ilk defa duydum markayı.

Benim de 300-350 TL arası bir bütçede oyuncu kulaklığı ihtiyacım var. Eğer bir kulaklıkta karar kılarsanız beni bilgilendirme şansınız var mıdır?

Benim de 300-350 TL arası bir bütçede oyuncu kulaklığı ihtiyacım var. Eğer bir kulaklıkta karar kılarsanız beni bilgilendirme şansınız var mıdır?

Tabii etiket atarım, merak etme ama bende bulamıyorum maalesef.
hocam kusura bakma yazmayı unutmuşum, Mpow Air SE aldım ama 500 TL olmuş fiyatı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı