300 TL bütçeye SSD önerisi

Böyle garip garip markaları nereden buluyorsunuz gerçekten. Bir şey dediğim yok hep böyle duymadığım markaları öneriyorsunuz. Merak ediyorum nereden buluyorsunuz bunları?
İşimiz araştırmak.

Böyle garip garip markaları nereden buluyorsunuz gerçekten. Bir şey dediğim yok hep böyle duymadığım markaları öneriyorsunuz. Merak ediyorum nereden buluyorsunuz bunları?
Marka garip değil ki. Sağlam bir marka. Sizin duymamanız o markayı "garip" yapmıyor.
Ne olduğu bilinmeyen bir marka sayılabilir aslında.
Apacer AS340 ne Amerika ne de Avrupa'da satılıyor. Türkiye gibi ucuz pazarlara bastıkları bir SSD. Güven olmaz Gigabyte veya Kingston seç kafan rahat olsun.
A400 ile AS340'ın satış sayıları arasında uçurum var. Ne kadar çok kullanıcı o kadar ihtimal. En basiti Reddit'te Apacer AS340'ı sorduğunda "o ne?" diyorlar

Bu arada Crucial BX500 konusunda "kronik sorunlu" yaftası sunmadan önce Ali hocamın yorumunu ve araştırma girdisini sunacağım. İnceleyebilir herkes.

Bu arada Crucial BX500 konusunda "kronik sorunlu" yaftası sunmadan önce Ali hocamın yorumunu ve araştırma girdisini sunacağım. İnceleyebilir herkes.

Bir kaç modeli sorunlu diye markayı kötülemeyi doğru bulmuyorum.

Şu önerdiğiniz kötü SSD'yi yabancı forumlarda veya sitelerde bilen kişi yok denilecek kadar az. Tier listelerinde en düşük sıraya bile yerleşemiyor. Büyük ihtimalle böyle bir SSD olduğundan haberleri yok. 50TL fark ile içinde DRAM bulunan ve gayet kaliteli modeller olan MX500 ve Ultra3D varken bu SSD'nin önerilmesi için hiçbir sebep yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı