300 TL civarı egzoz fan önerisi

Chansolye

Centipat
Daha fazla  
Beyler başlıkta da belirttiğim üzere yardımınıza ihtiyacım var. Kasanın üst kısmına takacağım kasam aerecool quartz revo RGB.

1 Defaya mahsus kasanın yan tarafını açtığımda MSI Afterburner'da ekran kartı sıcaklığının 10-15 derece civarı düştüğünü gözlemledim. Kasanın yan tarafları ısınıyor tahminimce kasa içindeki havayı atamıyor o yüzden bilgili kişilerden yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman ya kirliler egzoz fanlar ya dandikler yada senin kasanın yapısında problem var
Temizze idarelik bir egzoz fan al onla dene muhtemelen sorun cözülür cözülmesse kasaya en yakın zamanda elveda demelisin malesef bu fanla dene en yakın zamanda:
Ve fiyatı çok yüksekmis muhtemelen çok üzüleceksin ama insallah fanda problem vardırda kasa kurtulur ve unutmadan kasa nerde çalısıyor?

az önce eski kasamdan bir fan test ettim baya eski bir model olmasına rağmen 4-5 derecelik sıcaklık düşüşü oldu fanlara gelince temizler kasa daha yeni ve yerde duruyor üst tarafa 120mm veya 140mm 2 adet fan takarsam dahada değişeceğini düşünüyorum

az önce eski kasamdan bir fan test ettim baya eski bir model olmasına rağmen 4-5 derecelik sıcaklık düşüşü oldu fanlara gelince temizler kasa daha yeni ve yerde duruyor üst tarafa 120mm veya 140mm 2 adet fan takarsam dahada değişeceğini düşünüyorum
Çözülür kardeşim konu fanlarda problem varmış onu oğrenmiş olduk

CORSAIR Air Serisi AF120 (2018) Kırmızı Led 120mm Fan (3 lü Paket) | ITOPYA bu nasıldır beyler yada akasa viperimi almamı tavsiye edersiniz aslında çok ses yapmayan bir fan aramaktayım rgb olup olmaması veya aydınlatması o kadar mühim değil lakin soğutma düzeyi ve sesi benim için önemli
Beyler araştırırken Cougar CFD 120mm Mavi LED Kasa Fanı (CF-D12HB-B) Fiyatı şu modele denk geldim bunumu tercih etmeliyim yoksa akasa viper r modelini mi ek olarak anakartımda 1 adet 3 pim 1 adet 4 pimlik fan girişi var lakin 2 adet fan takmak istiyorum buna nasıl bir çözüm bulabilirim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı