300 TL Civarı Ekran Kartı Önerisi

Hic

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, 300 TL bütçe ile sistemime en uygun olabilecek ekran kartı tavsiyeleriniz neler olur? Benim aklımda bulabilirsem R7 250X veya GTX 750 Ti modeli var. Bu kartlar dışında fiyat performans açısından önerilerinizi bekliyorum.
Sistemim;
İntel Core 2 Quad Q8200 2.33 GHz
MSI G31M3-L V2
3 GB DDR2 800 MHz RAM
300 W PSU
NOT: PSU fotoğrafı eklenmiştir.

Dosya Ekleri

• PSU.jpg
    PSU.jpg
    887,4 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Merhabalar, 300 TL bütçe ile sistemime en uygun olabilecek ekran kartı tavsiyeleriniz neler olur? Benim aklımda bulabilirsem R7 250X veya GTX 750 Ti modeli var. Bu kartlar dışında fiyat performans açısından önerilerinizi bekliyorum.
Sistemim;
İntel Core 2 Quad Q8200 2.33 GHz
MSI G31M3-L V2
3 GB DDR2 800 MHz RAM
300 W PSU
NOT: PSU fotoğrafı eklenmiştir.

r7 240 alabilirsin dostum :)

R7 240 dediğim iki kartın çok altında performans olarak teşekkür ederim önerin için.

@BERWAR bu ekran kartlarından hangisi sistem için daha iyi olur yoksa önerebileceğiniz başka bir ekran kartı var mıdır?

Peki darboğaz yaşama durumu nedir? YouTube üzerinde bendeki işlemciyle ve 750Ti ile videolar izledim fakat darboğaz vs göremedim böyle birşey mümkün mü? Birde kart 75 W tüketim yapıyor sanırım bu yüzden PSU yeterli olacaktır herhalde.

Teşekkür ederim.

Bu sistem ile güncel oyunları oynama olasılığım nedir? Ona göre kartın siparişini vermeyi düşünüyorum. Ayrıca marka olarak farklılıkları olmaz diye düşünüyorum ama yinede danışmak istedim. @BERWAR

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı