300 TL çizim ve animasyon için grafik tablet önerisi

Kin

Yoctopat
Daha fazla  
300 TL bütçem var. Biraz kısıtlı bir bütçe biliyorum ama çizim ve animasyon için bu paraya bir grafik tablet önerir misiniz?

Kullandığınız tabletin ekran boyutu yetiyor mu? Huion h430p güzel bir seçim olur mu? Android için de kullanılabiliyordu sanırım.

Bende ki tablette çizim yapacak alan 25x15 cm şeklinde kenarlardan 5-7 cm arası ölü boşluk var. Keşke küçük bir şey alsaydım diyorum hep. Bu tabletin boyutu güzel. Huion kalitesi konusunda bir şey diyemem. Kullanmadım ama yorumları güzel alınır.

Yurtta kaldığım için sürekli bir PC erişimim olmayabiliyor. O yüzden android destekli olması gerekiyor. Bahsettiğiniz tabletlerin android desteği var mı? Varsa boyutu fena durmuyor.

https://www.hepsiburada.com/xp-pen-...5080lpi-dijital-grafik-tablet-p-hbv00000herq8
X-pen de Android destekleyen model bu.
Huion da Huion sketch uygulamasıyla kullanıyorsun. Diğer Android uygulamalarında destek var mı bilmiyorum. Galiba her uygulamada çalışmıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca telefonunda da OTG desteklemesi lazım.

Geri
Yukarı