300 TL Claw Tip Tutuş İçin Uygun Mouse Önerisi

A.Berat

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar! Sizden tecrübelerinize güvenerek mouse önerisi istiyorum.
Şu anda Steelseries'in Rival serilerinde takıldım, sadece link atıp bırakmayın lütfen, önerdiğiniz fareleri neden önerdiğinizi de yazınız.

Çözüm
Kablosuz düşünürsen Logitech firmasının hero sensörlü g305 versiyonunu düşünebilirsin.
Tek pil 250 saat oyun deneyimi. Şarjlı pil kullanabilirsin. Lityum pil kullanarak daha da hafif bir fareye sahip olabilirsin. Elin küçükse düşünebileceğin güncel bir ürün.

El boyutlarını tam verirsen Zowie veya diğer marka tavsiyelerinde de bulunabilirim.
Rival 110 kullanıyorum. Claw tip nasıl oluyor diyerek baktım ben de o şekilde kullanıyormuşum. Ucuz ve kaliteli bir çözüm olarak Rival 110 u öneririm. Bim'den almıştım.

Kablosuz düşünürsen Logitech firmasının hero sensörlü g305 versiyonunu düşünebilirsin.
Tek pil 250 saat oyun deneyimi. Şarjlı pil kullanabilirsin. Lityum pil kullanarak daha da hafif bir fareye sahip olabilirsin. Elin küçükse düşünebileceğin güncel bir ürün.

El boyutlarını tam verirsen Zowie veya diğer marka tavsiyelerinde de bulunabilirim.

Çözüm
Elim küçük değil fakat küçüklüğümden beri küçük mouselar kullandığımdan alışkanlık olmuş. Steelseries 310, 300, 110 ve Logitech'in g102 modeli arasında kaldım, parayı aşmak istemiyorum ama aldığımda 1-2 yıl boyunca eziyet çekeceğim bir mouse da almak istemem. :l

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı